نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

عدم تعارف دلیل اصلی خیانت زنان: newkerala.com # 11066 را مطالعه کنید

[ad_1]


دهلی نو ، 19 ژانویه: عدم تعارف و مهربانی از سوی همسرانشان دلیل اصلی خیانت زنان است ، یک تحقیق نشان می دهد. این نظرسنجی توسط برنامه دوست یابی گلدن با بیش از 11000 کاربر زن انجام شده است و طبق پاسخ آنها ، 84 درصد از زنان شکایت دارند که شریک زندگی آنها به آنها توجه کافی نمی کند و تعارف نمی کند ، در حالی که 61 درصد اعتراف می کنند که عدم تعارف باعث بحث و تنش می شود. در زن و شوهر. علاوه بر این ، 77 درصد از پاسخ دهندگان اعتراف می کنند که این رفتار دلیل اصلی انحراف آنها از زندگی زناشویی است.

این نظرسنجی اضافه می کند که 82 درصد از پاسخ دهندگان می گویند باید در روابط خود احساس ارزشمندی و ارزشمندی داشته باشند ، فقدان این رابطه آنها را مجبور می کند به جای دیگری نگاه کنند. برای 76 درصد ، عدم تعارف توانایی آنها را در احساس خواسته و اغواگر تضعیف می کند. سرانجام ، 42٪ دشوار است که مجذوب جنسی شوند و تحریک شوند کسی که احساس مشابهی ندارد و آنها را مجبور می کند تا خارج از رابطه به دنبال عشق باشند.

ژورنال درمان زناشویی جنسی از این یافته ها پشتیبانی می کند که یک شریک بی احتیاط می تواند تأثیرات مخربی بر علاقه زن به رابطه داشته باشد. در این مقاله آمده است که زنانی که به طور منظم از نامزد ، شوهر یا دوست پسرشان تعارف می کنند ، از نظر جنسی بیشتر از دیگران برآورده می شوند.

(می توانید با Puja Gupta به آدرس [email protected] تماس بگیرید)

عدم تعارف دلیل اصلی خیانت زنان: یک مطالعه

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *