نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

طرح کالیفرنیا 401 (k) اولین طرح 401 (k) را برای بسیاری از کارفرمایان راه اندازی می کند ، جایگزینی برای جایگزینی CalSavers newkerala.com # 7019

[ad_1]

سانتا باربارا ، کالیفرنیا: برنامه California 401 (k) طرح جدیدی را برای گردهم آوردن بسیاری از کارفرمایان در بازار خصوصی (PEP) آغاز کرده است. برنامه کالیفرنیا 401 (k) بر اساس این ایده ساخته شده است که مردم در طول زمان پول بیشتری در حساب بازنشستگی خود می خواهند تا محدودیت برنامه ایالتی و پیشنهاد صندوق پیش فرض.

برای کارفرمایان راحت تر است
ادغام فوری برای برنامه های موجود ، آماده برای همیشه با حسابرسی و 5500s
ماه اول رایگان برای برنامه های جدید که نیاز به مقایسه مشورتی دارند

کارفرمایانی که ترجیح می دهند برای دستیابی به صرفه اقتصادی در مقیاس ارائه شده توسط SECURE ACT و سرمایه گذاری بهتر ادغام شوند ، اکنون ممکن است گذشته CalSavers و EDD ، هیئت مالیات بازنشستگی Franchise را از دست بدهند و اکنون یک برنامه 401 بهتر (k )

اقساط بالاتر را مجاز می کند
کنترل طراحی طرح کارفرما را فراهم می کند
شامل مشوق های بیشتر فدرال برای کارفرمایان است
توصیه ای برای مشاور سطح CFP برای هر شرکت ارائه می دهد

سخنگوی شرکت برنامه 401 (k) گفت ، این یک راه حل کامل است ، به جای برنامه گران قیمت دولت با اندازه گیری نیمه ، بنابراین کارفرمایان می توانند CalSavers را رها کنند ، همانطور که بسیاری از کارمندان آنها این کار را می کنند.

چرا کارمندان با جبران خسارت زیاد نمی توانند در CalSavers شرکت کنند؟ CPA باید با برنامه دولتی ، که بطور خودکار کارمندان و مالکان را با درجه سازگاری بالایی ثبت نام می کند ، دچار سردرد شود.

طبق برنامه 401 (k) کالیفرنیا ، کارفرما سن ، طول خدمت و شرایط ورود را کنترل می کند و از کار مربوط به طرح ایالت اخراج می شود و به Roth Money Type اجازه می دهد تا خسارت جدی و مالکین دریافت کند. طرح کالیفرنیا 401 (k) همچنین به شرکت کنندگان این امکان را می دهد تا از بین گزینه های محدود CalSavers ، طیف وسیعی از سرمایه گذاری ها را که برای یک سرمایه گذار بازنشسته مناسب ترند ، انتخاب کنند. برای کارفرمایان مهم است که توانایی جدا کردن یا حذف کارمندان فصلی با گردش بالا را که از کنسرت پس انداز بازنشستگی استفاده نمی کنند ، داشته باشند.

این اولین PEP 401 (k) از نوع خود تحت عنوان SECURITY ACT است ، با طرح حمایت شده دولت متفاوت است زیرا بهترین استاندارد مراقبت را به عنوان پایه ارائه می دهد. طرح کالیفرنیا 401 (k) همچنین به کارفرما امکان می دهد تا از شر مدیریت خلاص شود و شامل فناوری هوش مصنوعی دوستانه انسان برای اولین منطق پایان به پایان در طراحی یک برنامه بازنشستگی و تصمیم گیری در کمتر از یک دقیقه است.

برای مقایسه ، برنامه دولت به طور غیر قابل توضیح فعالانه هزینه می کند تا خود را از تأمین منافع کارفرما یا کارمند معاف کند.

سخنگوی ادامه داد ، شرکت کنندگان انتخاب کردند که میزان انصراف از کارمندان CalSavers حدود سه برابر بیشتر از 401 (k) است. مردم فعالانه گزینه دولتی را رد می كنند كه مشاركت كارفرمایان را ممنوع می كند ، از ابزاری كوتاه مدت برای بلند مدت استفاده می كند و سرمایه گذاران را با محدودیت های مشاركت مبادله می كند.

به دنبال شروع تازه ای هستید؟

شما تنها نیستید و ما به بسیاری از کارفرمایان مانند شما کمک کرده ایم. اکنون اعتبار مالیاتی فدرال برای کمک به شما در بهبود برنامه ایالتی در دسترس است.

در کالیفرنیا ، هنگامی که ایالت AB-5 را به اشتباه برای کارگران و رانندگان اعمال کرد ، سرانجام دو ماه پیش تصمیم گرفت که یک سال طول کشید تا رای دهندگان برای لغو آن رأی دهند. بار دیگر ، بازار خصوصی با برنامه The California 401 (k) راه حل مناسب بازنشستگی را ارائه داد. کارفرمایان باید بیش از همان انتظارات از دولت داشته باشند. برای مقایسه ، برنامه 401 (k) کالیفرنیا کاملا توسط یک متخصص حرفه ای انجام می شود که به عنوان یک متولی عمل می کند و به بهترین استاندارد مراقبت از کارفرمایان و کارمندان متعهد است.

طرح California 401 (k) در دو گزینه جداگانه در دسترس است –

راهکاری برای کارفرمایان با 5 تا 100 کارمند که می خواهند اندازه و مقیاس بحرانی را بدست آورند.

برای بیش از 100 کارفرما که دیگر نمی خواهند از پس شرایط اداری کارفرمایان برآیند و از طریق طرح A Better 401 (k) مأموریت های ممیزی ، 5500 ، اخطارها را دریافت می کنند.

گزینه های قیمت با اعتبار مالیاتی کارفرما یا تأمین مالی کارمندان قابل جبران است – همه چیز.

برنامه کالیفرنیا 401 (k) محدودیت های سهم بالاتری را ارائه می دهد ، یک صندوق پایدار از ارزش که بیش از واجد شرایط بودن رات است ، صرف نظر از سطح حقوق و دستمزد ، که یک حد فدرال است که ایالت کالیفرنیا آن را نادیده گرفته است یا عمدا دقیقاً هنگام ثبت نام خودکار کارمندان با جبران خسارت در رات ، به تصویب رسید. سرانجام ، سازمان امور مالیاتی آموزش کارفرمایان و کارمندان را در مورد اینکه آیا IRA Roth برای زوج های متأهل پرونده تشکیل می شود که بیش از 200000 دلار درآمد دارند ، آغاز می کند. این در واقع فقط در طرح 401 (k) مجاز است و در IRA مانند CalSavers مجاز نیست. بنابراین ، کارفرمایانی که می خواهند کارمندانشان پول بیشتری در حساب بازنشستگی خود داشته باشند ، برنامه California 401 (k) را انتخاب می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *