نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

طراح داخلی Krsnna Mehta newkerala.com # 10203

[ad_1]


دهلی نو ، 18 ژانویه: کریشنا مهتا ، طراح برجسته خانه می گوید: این طراحی برای هر یک از ما بسیار شخصی است و ما با آن به شیوه خود رفتار می کنیم. “بعضی اوقات مشتریان نمی توانند آنچه را تجسم می كنند ایجاد كنند ، و آنجاست كه متخصصان طراحی به بازی می آیند. خانه جایی است كه داستان كسی شروع می شود و هر گوشه ای حرف خودش را می زند. به عنوان یك طراح در صنعت تقریباً دو دهه ، می فهمم تفاوت های ظریف طراحی و آنچه که با آن طنین انداز است ، “می گوید: بنیانگذار و مدیر عامل هند سیرک.

طراح به Godrej iamp پیوسته است. بویز ویامپ؛ ما برای یک پروژه جدید ، که در طی آن او خانه های مجلل و پیشرفته و فضاهای نسخه محدود با رویکرد جامع ، یکپارچه و بازاندیشی به تمام جنبه های طراحی خانه ایجاد می کند.

خانه های امضا Krsnaa Mehta توسط Uiamp؛ ما به صاحبان خانه فرصت خواهیم داد تا شخصیت و دیدگاه خود را با سبک و پنجه ترجمه کنند. هر اتاق با رعایت استانداردهای بالا شخصی سازی می شود ، با روکش مبلمان ، کاغذ دیواری و لهجه های تزئینی از مجموعه هند سیرک همراه با مبلمان شخصی شده توسط Uiamp تکمیل می شود. ما

“من از این اقدام جدید با Uiamp هیجان زده هستم. ایالات متحده و من خوشحالم که تجربه طراحی خود را برای مشتریان خود در بمبئی در حال حاضر و در نهایت در سراسر هند گسترش می دهیم. ”

پس از اجرا در بمبئی در این ماه ، این پروژه به بنگلور ، حیدرآباد و پونا منتقل می شود. این همکاری Uiamp را مشاهده خواهد کرد. ایالات متحده در حال ورود به بخش داخلی خانه های لوکس است و هدف آن دیدار با 15 درصد (ارزش ریالی 3 کرار) از 70،000 خانه فروخته شده سالانه در بمبئی است. به طور متوسط ​​اندازه بلیط برای این پروژه ها تقریباً 40 روپیه خواهد بود و به دو خط بالا و پایین اضافه می شود.

“این همکاری در زمینه طراحی داخلی پیشگام رویکرد ما است. در Godrej & Boyce ، تلاش مداوم ما افزایش ارزش ارائه شده به مشتریانمان است. ما نقاط قوت خود را در طراحی داخلی ، مبلمان و اثاثه یا لوازم داخلی مبلمان ادغام کرده ایم تا مشتریان ما برای سفارش طراحی منزل خود می گویند “، نیرا هولکار ، مدیر عامل شرکت Godrej iamp می گوید؛ شرکت تولیدی Boyce Mfg.

برای تجربه خانه های امضای Krsnaa Mehta از Uiamp ؛ مشتریان ما برای رزرو وقت ملاقات مجازی / فیزیکی با کارشناسان طراحی باید به وب سایت India Circus مراجعه کنند. پس از آن مشاوره فردی با طراح کریشنا مهتا برای طراحی خانه رویایی انجام خواهد شد.

(می توانید با Puja Gupta به آدرس [email protected] تماس بگیرید)

من تفاوت های ظریف طراحی را درک می کنم: کریشنا مهتا ، طراح داخلی

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *