نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

شکیرا حق آهنگهای خود را به شرکت انگلیسی newkerala.com # 8525 می فروشد

[ad_1]


لس آنجلس ، 14 ژانویه: خواننده شکیرا به جدیدترین هنرمندی تبدیل شده است که حق انتشار همه آهنگ های خود را می فروشد. کاتالوگ برنده گرمی شامل 145 آهنگ است. کاتالوگ شکیرا شامل بازدیدهایی از جمله “هیپس دروغ نمی گوید” ، “همیشه هرجا” ، “او گرگ است” و “واکا واکا (این بار برای آفریقا)” و همچنین هیئت مدیره Hipgnosis Songs Fund Limited ، صندوق سرمایه گذاری مستقر در انگلستان است. گزارش usatoday.com ، این شرکت 100 درصد از حقوق خود را برای انتشار موسیقی به دست آورده است.

“ترانه سرا بودن دستاوردی است که من آن را برابر و شاید حتی بزرگتر از خواننده و هنرمند بودن می دانم. در سن هشت سالگی – مدت ها قبل از اینکه آواز بخوانم – برای درک جهان نوشتم. هر آهنگ بازتابی از انسان است. شکیرا در بیانیه ای گفت ، زمانی که آن را نوشتم ، اما وقتی آهنگی منتشر شد ، نه تنها متعلق به من است ، بلکه متعلق به کسانی است که آن را ارزیابی می کنند.

این خواننده اضافه کرد: “من فروتن هستم که نوشتن آهنگ به من این امتیاز را داده است که با دیگران ارتباط برقرار کنم و بخشی از چیزی بزرگتر از خودم باشم.”

شکیرا اولین آلبوم “Magia” را در سال 1991 در سن 13 سالگی منتشر کرد و در سال 2001 با “خدمات خشکشویی” به ستاره جهانی تبدیل شد.

ماه گذشته ، باب دیلن افسانه ای ، که به دلیل ایجاد “اصطلاحات جدید شعر در سنت بزرگ آواز آمریکایی” جایزه ادبی نوبل را دریافت کرد ، حقوق خود را برای انتشار بیش از 600 آهنگ به گروه انتشارات جهانی موسیقی فروخت.

شکیرا حق ترانه های خود را به یک شرکت انگلیسی می فروشد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *