نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

شما هرگز بوتاکس یا جراحی نداشته اید newkerala.com # 10421

[ad_1]


لس آنجلس ، 18 ژانویه: جنیفر لوپز ، بازیگر خواننده ، ترول هایی را که ادعا می کردند با بوتاکس تحت درمان قرار گرفته است ، تعطیل کرده است. وی افزود که هرگز زیر چاقو نرفته است. همه چیز از آخر هفته و زمانی شروع شد که ستاره 51 ساله ویدیویی را منتشر کرد که نشان می داد او از یکی از محصولات مارک مراقبت از پوست خود به نام JLo Beauty استفاده کرده است.

لوپز پس از برداشتن ماسک و حتی گرفتن عکس نمای نزدیک از چهره خود ، در این ویدئو گفت: “بسیار خوب ، من فقط ماسک را برداشتم. راستش را بخواهید ، من حتی یک خط روی صورتم نمی بینم. احساس می کنم 10 سال از صورتم گذشت.” و در کلیپ.

این ستاره به زودی شروع به دریافت نظرات کاربرانی کرد که ادعا می کردند لوپز در واقع از بوتاکس برای رسیدن به ظاهر خود استفاده کرده است.

یکی از کاربران در بخش نظرات نوشت: “شما قطعاً بوتاکس دارید. و بسیاری از آن.”

لوپز ترول را با نوشتن “LOL ، این فقط صورت من است !!! برای 500 میلیونمین بار … من هرگز بوتاکس ، تزریق ، بدون جراحی !!

“کمی از JLO Beauty استفاده کنید و در پوست خود احساس زیبایی کنید! و این راز دیگری از JLO Beauty است ، سعی کنید وقت خود را با روحیه مثبت تر ، مهربانانه و نشاط آور دیگران سپری کنید. وقت خود را صرف تلاش برای پایین آوردن دیگران نکنید که شما را جوان و زیبا نگه می دارد !!! من برای شما عشق می فرستم. # زیبایی از داخل # زیبایی از تاریخ به پایان نمی رسد “، وی اضافه کرد.

JLo: من هرگز بوتاکس یا جراحی نکرده ام

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *