نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

شش خطر عمده برای سال 2021

[ad_1]


لندن: متخصص مدیریت و پشتیبانی ریسک بین المللی ، Healix International ، در گزارش ریسک اوراکل 2021 ، شش زمینه اصلی خطر – علاوه بر تأثیر مداوم COVID-19 – بر سازمان های جهانی را شناسایی کرده است. بلایای طبیعی – افزایش دفعات وقایع شدید آب و هوایی با بلایای طبیعی از نظر فراوانی و شدت بارزتر می شود. ایجاد مقاومت در برابر بلایای طبیعی تمرین مهمی است.
تهدیدهای غیرشخصی – در چارچوب افزایش انزوای گرایی و صرف وقت بیشتر در اینترنت ، افراد با افزایش نسبی جرم و خشونت که توسط بازیگران تنها “غیرشخصی” انجام می شود ، از فعالیت های هنجاری جامعه بیشتر و بیشتر فاصله می گیرند.
اخلال در زنجیره تأمین – شبکه های بسیار پیچیده لجستیکی که اقتصاد جهانی را تشکیل می دهند ، اساساً برای هزینه و کارایی طراحی شده اند. تا زمانی که پایداری به این دلایل در نظر گرفته نشود ، اختلال در زنجیره تأمین به عنوان یک عامل مهم خطر عملیاتی باقی خواهد ماند.
حملات سایبری دیگر فقط یک دردسر نیست ، بلکه بالقوه فاجعه بار است. با نگرانی بیشتر ، حملات به زیرساخت های دولتی در حال افزایش است و هرگونه موفقیت سایبری در این زمینه می تواند عواقب بی سابقه ای داشته باشد.
از هم پاشیدگی “قرارداد اجتماعی” – افزایش ناامیدی های ناشی از نابرابری ، بدبینی در میان نخبگان سیاسی فاسد و بی اعتمادی به جامعه مدنی گسترده تر ، از جمله رسانه ها و تجارت بزرگ در میان همه گیر “اخبار جعلی” ، احتمالاً منجر به افزایش تحریک عمومی خواهد شد و بدتر شدن سطح انسجام سیاسی.
فرسایش انسجام سیاسی داخلی که توسط شبکه های اجتماعی تقویت می شود – به نظر می رسد مسائل پیچیده سیاسی در قالب “انتشار” ، “اشتراک گذاری” یا “توییت کردن” نادرست نشان داده می شوند. این پویایی در سال 2021 گسترده تر خواهد شد و با افزایش سطوح ریسک سیاسی در مکان هایی که “جنگ فرهنگی” بیشتر آشکار است ، به اختلافات سیاسی و اجتماعی حتی بیشتر منجر خواهد شد.

همانطور که Chris Job MBE ، مدیر ، مدیریت ریسک ، Healix International ، توضیح می دهد ، برای سازمانهایی که دارای ردپای بین المللی هستند بسیار مهم است که اطمینان حاصل کنند که خطرات بیشمار خارج از ویروس کرونا در کانون توجه قرار دارد. به احتمال زیاد سال 2021 سال بسیار شلوغی برای به چالش کشیدن رویدادهای جهانی خواهد بود ، برخی قابل پیش بینی و برخی دیگر بی سابقه. این انتظار را با یک موتور عادی و جهانی جدید و هنوز تعریف نشده برای رشد اقتصادی بپوشانید ، نیاز به برنامه های پایداری سازمانی سالم مشخص است. نکته اصلی این است که اطمینان حاصل شود نظارت مستمر و قابل اعتماد با دسترسی به مناسب ترین منابع برای اطمینان از اولویت بودن رفاه کارمندان همراه است.

Healix با داشتن تخصص پزشکی و امنیتی داخلی ریشه دار ، با پشتیبانی پیشرفته ترین فناوری ، یک راه حل خطرناک کامل ، جذاب و قدرتمند برای سال 2021 و بعد از آن ارائه می دهد.

شش خطر عمده برای سال 2021 – گزارش Healix Risk Oracle برای سال 2021 شش خطر اصلی خارج از همه گیر را شناسایی می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *