نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

شان مارش ، الیز ویلانی بهترین جایزه ها را برای کریکت خانگی در Aus دریافت کرد newkerala.com # 22136

[ad_1]

مارش برای دومین سال متوالی توسط همسالان خود به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب شد.

خفاشگر چپ تنها بازیکنی بود که در دوره رای گیری بیش از 1000 دوش از طریق مارش شفیلد شیلد ، جام مارش و BBL به ثمر رساند ، با 1058 دوش در 46.00 ، از جمله پنج 50 و سه 100.

این بازیکن 37 ساله پس از برنده شدن در دارمن لمن ، مایکل کلینگر و کامرون وایت ، به چهارمین بازیکنی تبدیل شد که چندین بار موفق به کسب این جایزه شد.

مارش گفت که بازیکنان به بازی درونی اهمیت زیادی می دهند و این در تعهد و انعطاف پذیری آنها برای گذراندن تأثیر بازی Covid-19 نشان داده می شود.

وی گفت: “این فصل به وضوح کمی با آنچه ما به آن عادت کرده ایم متفاوت است. اما برای آماده شدن برای فصل خود و بازی کریکت ، باید هزینه بسیار کمی بپردازیم.”

از طرف دیگر ، ویلانی – که توسط همسالان خود برای اسباب بازی امسال زنان انتخاب شد – در 19 پاس در WBBL و WNCL 602 دویدن را به طور متوسط ​​35.41 ، از جمله چهار قرن و نیم انجام داد.

ویلانی گفت که احترام و تحسین زیادی نسبت به بازیکنان بومی دارد.

“رای دادن توسط آنها افتخار بزرگی است و چیزی است که من واقعاً آن را سبک نمی دانم. وقتی روزی کارم تمام شد ، می دانم که با لذت واقعی آن را تماشا خواهم کرد زیرا افتخار بزرگی است که همه دختران فکر می کنند ، “او گفت. Vilani.

وی افزود: “جوایز رأی دادن به بازیکنان بسیار ویژه است زیرا آنها واقعاً بر احترامی که بازیکنان نسبت به یکدیگر دارند تأکید دارند و من می دانم که این چیزی است که دختران واقعاً از آن قدردانی می کنند.”

در همین حال ، هانا دارلینگتون 19 ساله جایزه بهترین سال کریکت جوان بتی ویلسون را از آن خود کرد ، در حالی که ویل ساترلند از Victor Universal در سال 2021 به عنوان کریکت جوان بردمن انتخاب شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *