نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

شام آغازین شامل غذای مورد علاقه هریس است newkerala.com # 10465

[ad_1]

سانفرانسیسکو ، 18 ژانویه: رابرت دورسی ، سرآشپز خلیج سانفرانسیسکو که در حال آماده سازی شام برای مراسم تحلیف جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا و کمالا هریس معاون رئیس جمهور بود ، غذای مورد علاقه دومی را به عنوان پیش غذا تهیه کرد. دورسی غذای مورد علاقه هریس ، غذاهای دریایی را سرو می کند که سوپی است که عمدتا از آبگوشت ، گوشت یا صدف ، طعم دهنده ، همراه با کرفس ، فلفل و پیاز تشکیل می شود.

گامبو غذای رسمی ایالت لوئیزیانا است.

به گفته یک سرآشپز ، او و معاون تازه انتخاب شده رئیس جمهور در مدرسه ابتدایی هزار اوکس در برکلی تحصیل کردند و معلم کلاس اول همان فرانسیس ویلسون را داشتند ، ABC7 News روز یکشنبه گزارش داد.

دورسی ، همچنین صاحب غذا و رویدادهای رابرت دورسی ، به نقل از گزارش ABC7 News ، گفت: “من خانم ویلسون را برای کلاس اول و دوم داشتم ، بنابراین دو سال داشتن این لوکس را داشتم.”

“فقط پنج یا شش سال پیش بود که فهمیدم معاون رئیس جمهور خانم ویلسون را نیز به عنوان معلم در اختیار دارد. قبل از اینکه این موضوع را بفهمد ، خانم ویلسون یکی از ابزارهای زندگی من بود.

وی افزود: “او از اولین کسانی بود که به من امید داد و به من حیات بخشید.”

علاوه بر معلم خود ، دورسی گفت که او و هریس علاقه مشترک دیگری دارند – عشق آنها به گامبو.

دورسی گفت: “این باعث شد آن را در فهرست روز افتتاحیه قرار دهم.”

به نقل از ABC7 News ، سرآشپز گفت: “این واقعیت که ما در برکلی بودیم و از کارخانه ذوب هزاران اوکس ، جایی که از آنجا می آمدیم ، می آمدیم ، بسیار مناسب بود. ارتباط واقعی رابطه عاشقانه ما با گامبو است.”

شام روزانه به مناسبت افتتاحیه شامل یک پیش غذا ، کیک خرچنگ پانکو با سبزیجات ارگانیک ساحلی و Cajun remolada است.

در حالی که غذای اصلی غذاهای دریایی است ، برای تهیه دسر یک پودینگ نان با کشمش موز با کارامل بوربن وجود دارد.

دورسی همچنین گفت که او برای جشن دولت جدید غذاهای خوشمزه در اختیار جامعه خود قرار خواهد داد.

دورسی گفت: “ما آن را روز قبل در دسترس قرار می دهیم تا مردم وقت داشته باشند كه مراسم تحلیف را آماده كنند و از شام لذت ببرند.”

“من می خواهم آن را با کمی گامبو شروع کنم. ما در روز افتخار افتخار خواهیم کرد. من می نشینم و از یک گلدان گامبو لذت می برم. من از این لحظه لذت خواهم برد و این لحظه را با خانواده و جامعه ام به اشتراک خواهم گذاشت.”

بایدن و هریس چهارشنبه افتتاح می شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *