نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سکی بلینکن آمریکایی و لاوروف روسی در مورد تهدید به چین ، دخالت در انتخابات newkerala.com # 22100 را مورد بحث قرار دادند

[ad_1]

سخنگوی وزارت امور خارجه ند پرایس همچنین گفت: بلینکن موضوع ادعای روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و تجاوزات نظامی آن علیه گرجستان و اوکراین را مطرح کرده است.

به گزارش اسپوتنیک ، مقامات روسیه هر یک از این ادعاها را به شدت رد کرده اند. پرایس در بیانیه ای گفت ، این دو مقام همچنین در مورد گسترش استارت جدید و نیاز به کنترل تسلیحات جدید ، که در مورد همه سلاح های هسته ای روسیه و تهدید فزاینده چین اعمال می شود ، گفتگو کردند.

وی افزود: وزیر امور خارجه دخالت روسیه در انتخابات 2020 آمریكا ، تجاوزات نظامی آن در اوكراين و جورجیا ، مسمومیت الکسی ناوالنی و حادثه SolarWinds را از جمله سایر موارد مطرح كرد. از نگرانی متقابل “

سخنگوی گفت: بلینکن عزم رئیس جمهور جو بایدن را برای محافظت از شهروندان آمریکایی و اقدام قاطعانه در دفاع از منافع آمریکا در پاسخ به اقدامات روسیه “که به ما یا متحدان ما آسیب می رساند” تأیید کرد.

پرایس افزود: “این شامل آزادی پل ویلان و ترور رید است تا آنها بتوانند به خانه خانواده خود در ایالات متحده بروند.”

دادگاه مسکو روز سه شنبه ناوالنی را به مدت بیش از دو سال و نیم به زندان فرستاد.

سی.ان.ان گزارش داد که این حکم پس از یک جلسه داغ که در آن منتقد کرملین او را به دلیل نقض شرایط آزادی مشروط در حالی که در کما بود مسخره کرد و رهبر روسیه را به عنوان “مسموم کننده پوتین” محکوم کرد.

ناوالنی پیش از این در پرونده سال 2014 به همراه سه سال آزمایشی به سه سال و نیم حبس تعلیقی محکوم شده بود. وی قبل از بازگشت به مسکو در 17 ژانویه ، مجبور شد پنج ماه را در آلمان برای بهبودی مسمومیت با نوویچوک گذراند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *