نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سکوی شخصی رسانه های اجتماعی آقای ترامپ حذف شده است


donald-trump-dong-cua-blog.jpg
دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا

CNBC در تاریخ 2 ژوئن با استناد به سخنگوی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین آمریكا ، جیسون میلر ، گفت صفحه “از دونالد جی ترامپ دفتر” ، كه كمتر از یك ماه بود ، از وب سایت رئیس جمهور حذف شده بود. (45office.com) و “بهبود نخواهد یافت”.

سخنگوی رئیس جمهور سابق ترامپ گفت: “این فقط ابزاری برای حمایت از تلاشهای گسترده تری است كه ما روی آن كار می كنیم.”

جیسون میلر در پاسخ به این س ifال که آیا حذف این صفحه به این دلیل است که رئیس جمهور پیشین آمریکا به کاربر دیگری از این شبکه اجتماعی تبدیل خواهد شد ، پاسخ داد: “در واقع ، اینگونه است. روی خط بمانید! “

پیش از این ، توئیچ ، توییتر ، فیس بوک ، یوتیوب و اینستاگرام حساب رئیس جمهور سابق ترامپ را مسدود کرده بودند ، زیرا او اظهارات خود را در مورد آشوب های روز 6 ژانویه در کپیتول هیل اعلام کرد.

در 4 مه ، سکو “از روی میز دونالد جی. ترامپ »(تقریباً ترجمه شده: از دفتر دونالد ج. ترامپ) ، درست یک روز قبل از اعلام تصمیم هیئت نظارت بر فیس بوک. دونالد ترامپ از محل کار در فیس بوک و اینستاگرام.

سکوی شبکه اجتماعی شخصی ترامپ در واقع وب سایتی از 45office.com (وب سایت رسمی چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده) است که وی و همسرش ملانیا بانوی اول سابق در ماه مارس راه اندازی کردند.

donaldtrump-socialmedi2.jpg
بستر جدید شبکه اجتماعی ترامپ یک وبلاگ وردپرس در نظر گرفته شده است

سیستم عامل جدید باید به ترامپ اجازه دهد اطلاعات ، عکس ها و فیلم ها را به صورت آنلاین ارسال کند. رئیس جمهور سابق ترامپ در ویدئویی که در تاریخ 4 مه در سیستم عامل جدید ارسال شده است ، توصیف کرد “این مکانی است که می توانید با خیال راحت سخنرانی کنید”

اگرچه به تازگی از 4 مه ظاهر شده است ، اما اولین پست ترامپ در سیستم عامل جدید تاریخ 24 مارس را نشان می دهد. The Verge پلتفرم جدید رسانه های اجتماعی آقای ترامپ را مرور می کند ، در واقع وبلاگی مانند وردپرس است. و اینکه “پلت فرم جدید در واقع یک وبلاگ است که به عنوان یک نسخه کلی از توییتر شکل گرفته است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *