نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سکوی شخصی رسانه های اجتماعی آقای ترامپ حذف شده است

[ad_1]

donald-trump-dong-cua-blog.jpg
دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا

CNBC در تاریخ 2 ژوئن با استناد به سخنگوی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین آمریكا ، جیسون میلر ، گفت صفحه “از دونالد جی ترامپ دفتر” ، كه كمتر از یك ماه بود ، از وب سایت رئیس جمهور حذف شده بود. (45office.com) و “بهبود نخواهد یافت”.

سخنگوی رئیس جمهور سابق ترامپ گفت: “این فقط ابزاری برای حمایت از تلاشهای گسترده تری است كه ما روی آن كار می كنیم.”

جیسون میلر در پاسخ به این س ifال که آیا حذف این صفحه به این دلیل است که رئیس جمهور پیشین آمریکا به کاربر دیگری از این شبکه اجتماعی تبدیل خواهد شد ، پاسخ داد: “در واقع ، اینگونه است. روی خط بمانید! “

پیش از این ، توئیچ ، توییتر ، فیس بوک ، یوتیوب و اینستاگرام حساب رئیس جمهور سابق ترامپ را مسدود کرده بودند ، زیرا او اظهارات خود را در مورد آشوب های روز 6 ژانویه در کپیتول هیل اعلام کرد.

در 4 مه ، سکو “از روی میز دونالد جی. ترامپ »(تقریباً ترجمه شده: از دفتر دونالد ج. ترامپ) ، درست یک روز قبل از اعلام تصمیم هیئت نظارت بر فیس بوک. دونالد ترامپ از محل کار در فیس بوک و اینستاگرام.

سکوی شبکه اجتماعی شخصی ترامپ در واقع وب سایتی از 45office.com (وب سایت رسمی چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده) است که وی و همسرش ملانیا بانوی اول سابق در ماه مارس راه اندازی کردند.

donaldtrump-socialmedi2.jpg
بستر جدید شبکه اجتماعی ترامپ یک وبلاگ وردپرس در نظر گرفته شده است

سیستم عامل جدید باید به ترامپ اجازه دهد اطلاعات ، عکس ها و فیلم ها را به صورت آنلاین ارسال کند. رئیس جمهور سابق ترامپ در ویدئویی که در تاریخ 4 مه در سیستم عامل جدید ارسال شده است ، توصیف کرد “این مکانی است که می توانید با خیال راحت سخنرانی کنید”

اگرچه به تازگی از 4 مه ظاهر شده است ، اما اولین پست ترامپ در سیستم عامل جدید تاریخ 24 مارس را نشان می دهد. The Verge پلتفرم جدید رسانه های اجتماعی آقای ترامپ را مرور می کند ، در واقع وبلاگی مانند وردپرس است. و اینکه “پلت فرم جدید در واقع یک وبلاگ است که به عنوان یک نسخه کلی از توییتر شکل گرفته است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *