نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سنای آمریکا کاندیداتوری برای رئیس امنیت ملی را تأیید کرد newkerala.com # 20764

[ad_1]

ANI / 13 ساعت پیش

واشنگتن ، 3 فوریه: سنا روز سه شنبه پس از توقف تلاش های جمهوری خواهان تأیید انتخاب رئیس جمهور جو بایدن برای ریاست وزارت امنیت داخلی (DHS) ، به تأیید الخاندرو مایوركاس رأی داد.

طبق گزارش هیل ، مایوركاس یكی از اولین نامزدهای كابینه رئیس جمهور بایدن بود كه امتیازات قابل توجهی را از جمهوری خواهان در مجلس سنا دریافت كرد. با 56-43 رأی تأیید شد.

سناتور جان کورنین برای مایورکاس تلاش می کند تا جلسه دوم تأیید را در کمیسیون قضایی پشت سر بگذارد و سناتور جاش هاولی پس از حضور در کمیته امنیت میهن وی را بازداشت کرد.

هاولی به مایوركاها اعتراض كرد كه او از تلاش های بایدن برای متوقف ساختن دیوار مرزی حمایت می كند ، موضوعی كه امضای رئیس جمهور دونالد ترامپ بود.

مایورکا همچنین گفته است که از بسته مهاجرتی بایدن حمایت خواهد کرد ، که به موجب آن یک مسیر هشت ساله برای شهروندی برای حدود 11 میلیون فرد بدون سند فراهم می شود.

هاولی گفت مایوركاس “به درستی توضیح نداده است كه چگونه قانون فدرال را اجرا می كند و مرزهای جنوبی را ایمن می كند.”

دبیر سابق جورج دبلیو بوش ، مایکل چرتوف ، به نقل از هیل ، به مخالفان جمهوری خواه گفت: “البته این یک سنت است که مواضع امنیت ملی در دولت جدید در روز افتتاح دوباره تأیید می شود.”

مایورکا اولین آمریکای لاتین و اولین مهاجر است که آژانس را اداره می کند. رسانه های آمریکایی گزارش دادند که وی پس از خدمت در دوران پرزیدنت اوباما ، ابتدا به عنوان مدیر خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده و سپس به عنوان معاون مدیر DHS به دولت بایدن پیوست.

CNN گزارش داد که چندین سناتور حزب جمهوری خواه به رهبری جان کورنین ، سناتور تگزاس ، با استناد به نقش مایورکاس ، که بر بسیاری از سیاست های مهاجرتی دولت بایدن نظارت می کند ، خواستار رسیدگی بیشتر هستند.

“کمیسیون قضایی صلاحیت رسیدگی به موضوعات مربوط به مهاجرت و ملیت را دارد … به همین دلیل ، همه اعضای کمیسیون باید بتوانند آقای Mayorkas را مستقیماً بشنوند و درمورد برنامه های خود در مورد اجزای مهاجرتی و کارکردهای بخش با وی در باره علنی گفتگو کنند. ، “نامه ای از سناتورها در پاسخ به درخواست آنها ، به نقل از CNN ، آمده است.

طبق گفته The Hill ، تأیید مایوركاس به این معنی است كه وی همچنین پس از جدا شدن در مرز توسط دولت ترامپ ، یك گروه ویژه پیوستن به خانواده را كه توسط بایدن برای ارتباط 545 كودك با والدینشان تشکیل شده است ، هدایت خواهد كرد.

وی هنگام سخنرانی در مجلس سنا قبل از شهادت به مجلس سنا گفت: “وزارت امنیت داخلی یک بار خارق العاده از طرف مردم آمریکا بر دوش دارد – بار چالش های جدی ، دیده شده و دیده نشده. حملات سایبری که امنیت و یکپارچگی سیستم های اطلاعاتی ما را از بین می برند.” سنا کمیته امنیت و امور دولتی.

“مایورکاس” افزود: “تهدید تروریسم خارجی و داخلی. موارد همه گیر که هر بخشی از زندگی آمریکایی ها را از محور خود دور می کند. و حوادث شدید آب و هوایی که زندگی و معیشت را تهدید می کند.”

در اوایل روز ، مجلس سنا به تأیید پیت بوتیگگ به عنوان وزیر حمل و نقل رای داد و وی را به عنوان اولین وزیر تایید شده سنا در کابینه LGBTQ معرفی کرد. مجلس بالاي كنگره آمريكا با تأييد 86-13 رأي به تاييد نامزدي باتيگيگ موافقت كرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *