نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سقوط کابین روی آسانسور گوندولا در ایتالیا ، بسیاری از مردم جان خود را از دست دادند

[ad_1]

این حادثه در تاریخ 23 مه در مسیر تله کابین متصل کننده منطقه مسکونی استرزا در ساحل دریاچه مگیوره و کوه مونتونر با ارتفاع نزدیک به 1500 متر اتفاق افتاد.

کابین هنگامی که فقط در حدود 100 متر از بالا در ساعت 12:30 (حدود ساعت 17:30 به وقت ویتنام) فاصله داشت ، سقوط کرد. امدادگران گفتند كه كابین از ارتفاع زیادی در یك منطقه جنگلی سقوط كرده و امداد و نجات را دشوار می كند.

whip-Cabin-Cap-hang2.jpg
نیروی خانه های سابق و پلیس ایتالیا در محل حضور داشتند

تصاویر اولیه کابینی با رنگ سفید و قرمز را نشان می دهد که به یک منطقه شیب دار و جنگلی شکسته شده است. طبق گزارش های این کانال تلویزیونی ، بیش از 10 نفر در کابین بودند.

به گفته رویترز ، 15 نفر در کابین شامل افراد محلی و گردشگران هستند ، اما اطلاعات مشخصی در مورد ملیت قربانیان در دست نیست.

Rainnews24 گزارش داد که حداقل 8 نفر در این حادثه جان خود را از دست داده اند. تعداد قربانیان ممکن است افزایش یابد.

در همین حال رویترز به نقل از تیم امداد و نجات در منطقه Piedmont کشته شدن 12 نفر را تأیید کرد ، در حالی که اطلاعات اولیه از 9 نفر است.

همچنین ، طبق گزارش کانال تلویزیونی Rainews24 ، دو کودک که در کابین بالابر تله کابین نشسته بودند ، با هلی کوپتر به بیمارستانی در تورین منتقل شدند که حال آنها وخیم است.

whip-Cabin-Cap-hang.jpg
ماشین گوندولا در تاریخ 23 مه در منطقه ای شیب دار و جنگلی در ایتالیا تصادف کرد

بر اساس اطلاعات منتشر شده در وب سایت شرکت آسانسور ، تله کابین کوهستانی پس از یک ماه مسدود شدن به دلیل همه گیری COVID-19 ، فعالیت خود را از سر گرفته است. کوه موتارونه به دلیل چشم انداز وسیع دریاچه مگیوره و کوه های آلپ ، یک مقصد گردشگری بسیار محبوب است.

پیش از این ، این خط کابل در سال های 2014 و 2016 برای تعمیر و نگهداری بسته شده بود

علت حادثه هنوز ناشناخته است ، اما به احتمال زیاد علت آن شکسته شدن کابل است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *