نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سقوط در Covid-19 ایالات متحده یک مشکل بایدنس است که اکنون newkerala.com # 10852 است

[ad_1]


نیویورک ، 19 ژانویه: ظهر 20 ژانویه 2021 ، تقریباً یک سال پس از اعلام اولین مورد ویروس کرونا در ایالات متحده ، Covid-19 دیگر مشکلی برای حل دونالد ترامپ نخواهد بود. این رئیس جمهور جدید آمریكا جو بایدن خواهد بود.

موج زمستانی این بیماری همه گیر است و باعث می شود که تعداد کل کشته ها به 400000 نفر برسد (398000 نفر جان خود را از دست داده اند) ، در حالی که تقریباً در دو سوم 50 کشور کشور مرگ و میر افزایش می یابد ، حتی اگر گزینه قوی وجود داشته باشد. طبق اعلام مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، گزینه جدید حدود 50 درصد مسری تر از گزینه ای است که تاکنون کشور را ویران کرده است.

کالیفرنیا ، جایی که همه چیز آغاز شد ، روز دوشنبه به اولین ایالت تبدیل شد که مرحله ناخوشایند 3 میلیون عفونت ویروس کرونا را پشت سر گذاشت. این ایالت 292 روز طول کشید تا در 11 نوامبر به یک میلیون عفونت برسد و دو سرعت را فقط 44 روز بدست آورد. فقط در کالیفرنیا بیش از 33600 مورد مرگ کوید -19 وجود دارد.

موج اول هرگز كاهش نیافته است ، خط پایه هرگز به سطوح دیده شده در اروپا یا آسیا نرسیده است ، ایالات متحده در تلاش است تا حتی قبل از ظهور گزینه ها ، عفونت های جدید را حفظ كند ، میلیون ها آمریکایی بیكار هستند ، ایالات متحده بیش از 24 میلیون عفونت و با احتساب.

هفته گذشته بایدن با اشاره به چالش بزرگی که عملیاتی Kovid-19 “آزمایش شده در بحران” با سر تکان داد ، گفت: “تقریباً یک سال بعد ، ما هنوز از حالت عادی فاصله داریم. حقیقت صادقانه این است که اوضاع قبل از بهتر شدن بدتر خواهد شد.” گروه

هدف بایدن واکسیناسیون 100 میلیون نفر در 100 روز اول است. آنچه تاکنون می دانیم همه اهدافی است که محقق نشده است. ایالات متحده قصد داشت تا پایان دسامبر 2020 به 20 میلیون واکسیناسیون برسد و کمتر از 11 میلیون واکسن توزیع شده در روز کشف حدود 31.2 میلیون دوز واکسن دریافت کرده است.

بایدن می خواهد با استفاده از قانون ساخت دفاع ، منابع واکسن را افزایش دهد و 100 مرکز واکسیناسیون در سراسر کشور را تا پایان ماه اول کار خود ایجاد کند. وی قصد دارد 50 میلیارد دلار برای گسترش آزمایشات ، كه به عنوان كلیدی برای بازگشایی كلاسهای K-8 محسوب می شود ، هزینه كند. حدود 130 میلیارد دلار برای کمک به افتتاح ایمن مدارس هزینه می شود. یک مدل پیش بینی بسیار مشهور که کاخ سفید ترامپ از آن استفاده کرده است ، میزان مرگ و میر تجمعی بیش از 550،000 مرگ را در طی 100 روز از 20 ژانویه پیش بینی می کند.

بایدن قول داده است “جهنم این عملیات را فرار کند”. کارهای زیادی باید انجام شود ، شروع با عمل ساده مبدل سازی که از یک ابزار بهداشت عمومی به یک جنگ فرهنگی در دوره ترامپ تبدیل شد.

بایدن پس از 24 میلیون عفونت و 398000 مرگ در مرگبارترین سال آمریکا ، از آمریکایی ها می خواهد “برای خدا ، برای خودت ، برای عزیزانت ، برای کشورت ماسک بزن.”

سقوط Covid-19 آمریکا اکنون مشکل بایدن است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *