نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سفر می تواند سلامت روانی شما را بهبود بخشد: انجم خانا newkerala.com # 20471

[ad_1]

دهلی نو ، 2 فوریه: تعطیلات خوب برای سفر یک بار در سال می تواند برای شما یک تجربه آرامش مفید باشد. حتما چمدان خود را ببندید و مکانهای باشکوهی را که باعث آرامش و تغذیه شما می شوند کاوش کنید ، زیرا این امر به عنوان یک نیروی شفابخش برای روح عمل می کند. همچنین به کاهش استرس زندگی پرمشغله شما کمک می کند. مسافرت با دوستان و خانواده به شما امکان می دهد از زندگی کمتری در کنار افراد اطراف خود لذت ببرید. من فکر می کنم افرادی که مسافر هستند شخصاً خیالشان راحت است. کاوش در جهان یکی از بهترین راه ها برای کشف ذهن و قدم زدن در هر دو منطقه است. انجوم هانا گفت: “زندگی آزمایشی است که در آن می توانی شکست بخوری یا موفق شوی. بیشتر جستجو کن ، حداقل انتظار را داشته باش.”

همه ما نیاز به مسافرت بیشتر و بیشتر داریم. حتی اگر نمی توانید مرتباً سفر کنید ، حداقل سالی یک بار مکان جدیدی را جستجو کنید. قول سفر حداقل یک بار در سال را بدهید. بسیاری از مسافران می گویند که سفر شما را به یک قصه گو تبدیل می کند ، چشمان شما را باز می کند ، نوع نگاه شما به زندگی را تغییر می دهد یا باعث می شود احساس زنده بودن کنید ، این تمام چیزی است که می خواستم بگویم. مسافرت می تواند شما را به فرد بهتری تبدیل کند.

آنجوم خانا دلایلی را بیان کرد که به شما احساس می کند مجبورید سفر کنید.

سفر نه تنها برای سلامت روان شما مفید است ، بلکه در معرض آنچه در جهان اتفاق می افتد است ، چشم انداز شما برای دیدن اوضاع به طرز چشمگیری تغییر می کند. به گفته آنجوم خانا ، اگر تازه جدا شده باشید ، سفر مناسب می شود ، شاید از کار و زندگی شخصی خود یا چیز دیگری ناامید شده باشید. و حتی اگر ناراضی نیستید ، ذهن شما به کارهای روزمره شما نیاز به آرامش دارد. بنابراین ، باید کمی استراحت کنیم و سفر مانند مراقبه است. سفر می تواند ذهن شما را آرام کرده و دوباره به آرامش بازگرداند. این برای سلامت روان شما مفید است.

انجم همچنین به اهمیت سفر و اینکه چگونه شما را از این دنیای بی نظم دور می کند اعتقاد دارد ، من مطمئن هستم که همه ما متوجه شده ایم که هر روز هرج و مرج زیادی رخ می دهد! انجم خانا فقط یک مانترا دارد ، “برو بیرون و دنیا را ببین”. متوجه خواهید شد که مشکلات شما بسیار کم است! ماجراهایی مانند غواصی ، چتربازی ، رفتینگ رودخانه ، اسکی روی برف یا پاراگلایدر را امتحان کنید. از روال معمول خود خارج شوید ، ماجراجویی در انتظار شماست.

جهان کتابی باز است که در مورد فرهنگهای مختلف آموزش می دهد. آنجوم هانا معتقد است که جهان کتابی باز است و نباید خواندن را فراموش کرد. زیبایی را فقط رعایت نکنید بلکه آن را در خود جای دهید. دانش زیادی وجود دارد ، بنابراین چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد. فرهنگ های زیادی که شما هرگز نشناخته اید ، بسیاری از انواع غذایی که هرگز امتحان نکرده اید. وقتی در این دنیا چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید ببینید و بدانید ، چگونه می توانید سفر نکنید؟

شما را زنده می کند! اگر امروز مال شما همان دیروز شما است ، زندگی می کنید؟ زندگی که شما هر روز زندگی می کنید فقط مربوط به زندگی نیست. انجم هانا می گوید چیزهای زیادی در این دنیا وجود دارد و کار فقط بخشی از زندگی شماست. فقط فراتر از تصور نگاه کنید. دنیا پر از زیبایی است. چیزهای زیادی برای دیدن وجود دارد ، شما احساس خوشبختی می کنید که باعث شده اید این زندگی دنیا را احساس کند.

سلام به خودت در اواسط زندگی منظم خودمان را گم می کنیم. ما فراموش می کنیم زندگی کنیم و فقط پایان می دهیم. وقتی سفر می کنید ، در وسط دنیا ، ملاقات خواهید کرد. سفر شما را به خودتان باز می گرداند. بله ، درست است. گاهی اوقات شما در مورد خود چیز جدیدی کشف می کنید. شاید شما علاقه های جدیدی داشته باشید یا به چیزی علاقه داشته باشید. بنابراین سفر از زمان به زمان ضروری است ، شما فقط باید برای دیدار با زندگی شهری هرچه سریعتر خارج شوید. انجم هانا معتقد به حفظ زیبایی قبل از از بین رفتن آن است

هنگام مسافرت با افراد مختلفی روبرو می شوید. شما با افرادی از پس زمینه های مختلف ملاقات خواهید کرد ، این افراد سفرهای شما را حتی بیشتر لذت بخش می کنند. بعضی اوقات چنین افرادی جایی را در قلب شما اشغال می کنند ، به یک خانواده تبدیل می شوند.

زیرا هنگام بازگشت ، چیزی در ذهن شما تغییر خواهد کرد

پس از دیدن این آسمان صاف ، هوای تازه تنفس می کنید ، رودخانه های تمیز می بینید ، پس از اینکه در وسعت این جنگل ها گم شدید یا بعد از اینکه این گل ها را بو کردید ، دوست دارید این زیبایی را حفظ کنید. به دلیل مسائل زیست محیطی از حفظ این زیبایی شکایت خواهید کرد. برای 10 سال آینده ، وقتی احساس می کنید قلب شما گریه می کند ، اگر امروز برای نگه داشتن آن کاری انجام ندهیم ، نیمی از زیبایی ناپدید می شود.

همیشه حداقل سالی یک بار استراحت کنید و به مکان های جدیدی سفر کنید ، بنابراین می توانید آرام باشید و روح خود را از زندگی شهری راحت کنید.

آنجوم هانا مسافر پرشوری است که در دهلی زندگی می کند ، او عاشق سفر به دنیا است. او معتقد است: “ما فقط یک بار به دنیا آمده ایم ، پس چرا آن را در خانه نشسته و تلویزیون تماشا می کنیم ، جهان را کاوش می کنیم و زیبایی را به تصویر می کشیم.” من از بینندگانم می خواهم که نظر دهند و به من بگویند که می خواهند کجا سفر کنند و من نکاتی را در این باره به اشتراک می گذارم.

این داستان توسط NewsVoir تهیه شده است. ANI به هیچ وجه مسئول محتوای این مقاله نخواهد بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *