نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سرخپوستان در امارات متحده عربی برای جشن های روز R آماده می شوند newkerala.com # 11000

[ad_1]


ابوظبی ، 19 ژانویه: مأموریت ها و سازمان های هندی در امارات متحده عربی (امارات) در حال آماده سازی برای کاهش جشن های روز جمهوری در 26 ژانویه پس از شیوع ویروس کرونا هستند. به گزارش گلف نیوز ، سفارت هند در ابوظبی و سرکنسولگری در دبی به منظور گرامیداشت این روز سالانه مراسم برافراشتن پرچم را برگزار می کنند ، اما بدون سر و صدا زیاد.

هر دو مراسم بصورت زنده پخش خواهد شد تا مردم بتوانند بصورت مجازی در آن شرکت کنند.

روز دوشنبه ، سفارت در بیانیه ای گفت جشن های شخصی در محل این مأموریت فقط به کارمندان و کارمندان محدود خواهد شد.

وی افزود: “با این حال ، از جامعه هند دعوت می شود تا در عمل در جشن ها شرکت کند ، زیرا این برنامه به طور مستقیم از شبکه های اجتماعی ما پخش خواهد شد.”

پس از برافراشتن پرچم در کنسولگری ، امان پوری سرکنسول عمومی نیز در مراسم متوسط ​​روز جمهوری در محوطه دانشگاه عود مهتا از دبیرستان هند (IHS) شرکت خواهد کرد.

در همین حال ، گلف نیوز گزارش داد ، سایر سازمان های هندی نیز اعلام کرده اند که به مناسبت این روز برنامه هایی را برگزار می کنند.

در حالی که Funun Arts اعلام کرد 30 هنرمند و 60 اثر را در یک سکو برای یک نمایشگاه هنری یک ماهه گرد هم خواهد آورد ، اعضای زنان هند در دبی (IWD) ، یک گروه آنلاین برای زنان خارج از کشور در امارات ، در حال آماده سازی برای برگزاری Bol Gappa Pe Golgappa هستند “

بومیان امریکا در امارات متحده عربی در حال آماده شدن برای جشن های روز R هستند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *