نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سالها تلاش برای به روزرسانی باتری ایستگاههای فضایی ثمر داد newkerala.com # 21059

[ad_1]

آژانس فضایی ایالات متحده روز سه شنبه گفت ، سیستم اصلی برق ایستگاه فضایی در ابتدا از باتری های نیکل-هیدروژن برای ذخیره سازی استفاده می کرد.

در سال 2009 ، برنامه ایستگاه فضایی بین المللی برای ارزیابی استفاده از باتری های یون لیتیوم برای جایگزینی سیستم ذخیره انرژی ، مطالعه مقدماتی خطر و امکان سنجی را انجام داد.

در اوایل سال 2011 ، این برنامه توسعه باتری جدید را تأیید کرد.

تولید از اواخر سال 2014 آغاز شد و در دسامبر 2016 ، ناسا روند جایگزینی باتری های قدیمی با باتری های جدید لیتیوم یون را آغاز کرد.

به روزرسانی های ایستگاه فضایی برای به حداکثر رساندن توانایی آزمایشگاه مداری در حمایت از تحقیقات و توسعه فناوری طراحی شده اند.

این ایستگاه همچنین برای تجارت آزاد است و به عنوان پایه ای برای ادامه توسعه اقتصاد تجاری پایدار در مدار کم زمین عمل می کند.

علاوه بر این ، کارهایی که برای حفظ ایستگاه و انجام تحقیقات انجام شده به آمادگی ناسا برای انجام مأموریت های طولانی مدت آینده با ماه و در نهایت به مریخ کمک می کند.

باتری های جدید توسط بوئینگ تهیه شده است که برای برخی از قطعات نیز با Aerojet Rocketdyne و دیگران کار کرده است.

ناسا گفت ، سلولهای یونی لیتیوم یونی با درجه فضایی توسط GS Yuasa Lithium Power تأمین می شوند ، افزود: یک باتری لیتیوم یون و صفحه آداپتور مربوطه جایگزین دو باتری نیکل-هیدروژن می شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *