نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سازگار شدن با روال زیبایی سبز newkerala.com # 20863

[ad_1]

IANS / 11 ساعت قبل

دهلی نو ، 3 فوریه: اجتناب از محصولات زیبایی که حاوی مواد شیمیایی مانند پارابن ، سولفات ، فتالات هستند ، می تواند به شما کمک کند تا به یک رژیم زیبایی سبز بروید. علاوه بر این ، استفاده از محصولات زیبایی چند منظوره ، و همچنین درگیر شدن در یک رژیم زیبایی با زباله صفر ، راهی سالم برای تغییر است ، پیشنهاد می کند نائینا روهیل ، بنیانگذار Vanity Wagon.

Ruhail نکاتی را برای کمک به شما برای دستیابی به یک روال زیبایی پایدار به اشتراک می گذارد.

نکته شماره 1

برچسب ها را با دقت بخوانید

ما واقعاً باید از محصولی که روی پوستمان می گذاریم س questionال کنیم ، فقط فرض نکنیم که ایمن هستند. هنگام خرید ، مکث کنید ، تمام مواد تشکیل دهنده را بخوانید و محصولات حاوی مواد شیمیایی مانند پارابن ، سولفات ، فتالات یا عطرها را به نام خود بگذارید. آنها برای مراقبت از پوست و متعاقباً برای سیاره ما مضر شناخته می شوند.

نکته №2

با محصولات زیبایی چند منظوره سازگار شوید

خیلی ساده است! در این عصر مینیمالیسم ، با محصولات زیبایی چند منظوره و بسته های کمتر سازگار شوید. به دنبال محصولات تمیز باشید که 2 در 1 به عنوان لکه روی لب ها و گونه ها یا ممکن است یک مومیایی لب موم باشد که می تواند برای تسکین کوتیکول ها نیز استفاده شود. این ابتکار به شما کمک می کند تا 2 محصول دیگر از محل دفن زباله خارج نشوند.

نکته شماره 3

رد پای کربن خود را کاهش دهید

همه ما می دانیم که محیط ما به شدت تحت تأثیر قرار گرفته است. این امر باعث می شود انتخاب محصولاتی که فاقد موادی باشند که باعث آسیب بیشتر شوند ، اهمیت بیشتری پیدا می کند. به محصولات دارای ترکیبات گیاهی یا غیر سمی بروید. روش های زباله صفر را امتحان کنید و دنبال کنید و محصولی را انتخاب کنید که ضایعات و استفاده از پلاستیک را کاهش می دهد ، به عنوان مثال مسواک های بامبو ، شانه های چوبی ، کیسه های جوت ، میله های شامپو ، قوطی ها و …

نکته شماره 4

خلا yourهای خود را بازیافت کنید

ظرف را خالی کنید ، آبکشی کنید ، خشک کنید و بازیافت کنید. این مراحل اضافی ممکن است آزار دهنده باشد ، اما می تواند از پایان یافتن محصولات شما در محل دفن زباله جلوگیری کند. بسیاری از مارک ها ، از جمله Vanity Wagon ، یک برنامه بازیافت دارند که به مصرف کنندگان امکان می دهد فاصله های خود را ارسال کنند ، آنها را بازیافت کرده و به همین دلیل به آنها پاداش دهند. این مرحله پایدار می تواند به طور موثر به کاهش اثر کربن کمک کند.

(می توانید با Puja Gupta به آدرس [email protected] تماس بگیرید)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *