نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

زنبیس 7 میلیون دلار شاهدانه می فروشد newkerala.com # 6679

[ad_1]


ونکوور ، قبل از میلاد: Zenabis Global Inc. (TSX: ZENA) (Zenabis یا شرکت) اعلام می کند که یک توافق نامه کتبی (توافق نامه) به تاریخ 31 دسامبر 2020 با یک تولید کننده اصلی شاهدانه مجاز کانادا (خریدار) منعقد کرده است که بر اساس آن خریدار توافق کرده است 7 میلیون دلار خریداری کند. دلار (مقدار خرید) شاهدانه خشک تحت شرایط تحویل که طبق توافق نامه خرید شاهدانه توافق می شود بین طرفین توافق شود (توافقنامه خرید). بنا به صلاحدید خریدار ، وی می تواند به عنوان گزینه ای برای انعقاد قرارداد خرید ، با Zenabis (محل استقرار) معامله اقامت خصوصی را انجام دهد. در صورت تصمیم خریدار برای تکمیل جایگزینی به عنوان جایگزین قرارداد خرید ، Zenabis با حسن نیت مذاکره می کند تا در اسرع وقت پس از اطلاع خریدار از آن ، قرارداد نهایی اشتراک را با خریدار منعقد کند. این مکان منوط به تأییدیه های نظارتی قابل اجرا ، از جمله توسط TSX است.

زنابیس دستور داد مبلغ خرید را به وام دهنده ارشد خود ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Sundial Growers Inc ، یکی دیگر از تولیدکنندگان مجاز شاهدانه ، پرداخت کند تا به تعهدات خود در پرداخت اصل 7 میلیون دلار به طلبکار ارشد بپردازد. در 31 دسامبر 2020 پرداخت می شود. این شرکت همچنین سایر تعهدات بدهی خود را كه باید در تاریخ 31 دسامبر سال 2020 انجام شود ، انجام داده است. توافق نامه نامه و قرارداد خرید (یا دفع) متعاقب آن ، همراه با فروش Bevo Farms Ltd. که قرار بود در تاریخ 31 دسامبر سال 2020 انجام شود ، وضعیت نقدینگی و ظرفیت کلی مالی شرکت را به طور قابل توجهی بهبود بخشید.

در نتیجه پرداخت 7.0 میلیون دلار به طلبکار ارشد خود و اعلامیه همزمان فروش Bevo Farms Ltd. و بازپرداخت تعهدات اصلی بدهی که در تاریخ 31 دسامبر 2020 به پایان رسیده است ، بدهی شرکت به 65.1 میلیون دلار رسیده است ، در حالی که از 309 سپتامبر سال 2020 ، تاریخ آخرین منتشر شده گزارش مالی موقت شرکت.

زنابیس 7 میلیون دلار حشیش می فروشد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *