نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ریشاب شلوار می داند که لازم است بین احتیاط و پرخاشگری تعادل برقرار کند: Shastri newkerala.com # 11563

[ad_1]


بریزبن ، 19 ژانویه: راوی شستری ، مربی هندی ، ریشاب پانت را شنونده خوب و شخصی خواند که به سرعت می آموزد چگونه تعادل بین احتیاط و پرخاشگری طبیعی را ایجاد کند.
چکش 89 شکست ناپذیر پانت در روز سه شنبه ، که هند را به یک پیروزی سه دروازه در گابا رساند ، ترکیبی دلپذیر از احتیاط و پرخاشگری بود. در گذشته ، وی به بیش از حد پرخاشگری یا کندی متهم شده است.

از 34 تحویل از 84 زایمان در زمان اخراج پوجارا ، او با 89 از 138 توپ به پایان رسید و 55 آخرین نتیجه 54 توپ را نشان داد.

شستری پس از اینکه هند در روز سه شنبه استرالیا را شکست داد به خبرنگاران گفت: “پنت شنونده خوبی است. او می فهمد. او متوجه می شود که بازی طبیعی او چیست. اما او همچنین می داند که باید تعادل مناسب بین احتیاط و پرخاشگری را برقرار کند.”

“هیچ کس نمی خواهد به عنوان مربی توانایی های طبیعی هر بازیکن را تغییر دهد. اما گاهی اوقات می توانید بی پروا شوید. این بازی به شما می آموزد. او نشان داد که در هر دو بازی. او 90 دویدن را در سیدنی انجام داد. اگر در آنجا می ماند 45 دقیقه دیگر ، شاید ما داستان دیگری را تعریف کنیم ، “Shastri اضافه کرد.

“او از آن شوت ناامید شد. او از آن آموخت و مطمئن شد كه امروز در فینال آنجا بود.”

Shastri اضافه کرد که تمرکز بر روی بازی جلسه به جلسه است.

“ما یک مکالمه داشتیم و گفتیم بیایید کریکت معمولی بازی کنیم. فقط بازی طبیعی خود را انجام دهید. سعی نکنید چیزی را تولید کنید. بازی را امتحان کنید و تنظیم کنید. آن را جلسه به جلسه انجام دهید. سپس ، اگر در نهایت فرصتی پیدا کردید ، می توانید بررسی کنید که آیا مربی هندی گفت: “کار گیل این پلت فرم را تنظیم کرد.”

“برای کسی که در اولین تور خود در استرالیا ، به ویژه در مسیر شلوغ گابا ، حمله را همانطور که انجام داد آغاز کند … او سرعت خود را بالا برد. سپس ریشاب بود. نمی توانید سبک بازی او را تغییر دهید. ذهنش همیشه تعقیب می کرد. یک نگاه به هیئت مدیره و شما می دانستید که او ایده های دیگری نیز دارد. “

ریشاب پانت می داند که باید احتیاط و پرخاشگری را حفظ کند: شاستری

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *