نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ریس احمد جزئیات مخفیانه عروسی خود را به همراه نام همسران newkerala.com # 8530 فاش می کند

[ad_1]


واشنگتن ، 14 ژانویه: رپ ، ریس احمد ، سرانجام زندگی زناشویی خود را فاش کرد ، و اولین جزئیات عمومی در مورد همسرش ، روش “مدرن” ملاقات آنها ، و همچنین مزایای قلاب شدن در طی یک بیماری همه گیر را ارائه داد. به گزارش E! اخبار در حالی که جیمی فالون ، مجری برنامه در برنامه امشب چهارشنبه (به وقت محلی) حضور داشت ، از ریز درباره اخبار پیرامون خود که بی سر و صدا گره خورده بود ، پرسید. جیمی از ریز خواست تا بفهمد آیا او واقعاً “عروسی مخفی” داشته است یا خیر ، و همانطور که مشخص شد ، ستاره 38 ساله ونوم گفت که او واقعاً در تلاش برای مخفی کردن چیزی نیست.

او پاسخ داد ، “این عجیب است ، اینطور نیست؟ من حدس می زنم چون ما در عصر رسانه های اجتماعی زندگی می کنیم ، اگر شما برای چیزهایی روی مگافون قرار نگیرید ، مثل اینکه یک راز است؟ اما من هرگز نمی دانم که چقدر معمول است.”

وی همچنین فاش کرد که همسرش نویسنده فاطیما فرهین میرزا است و توضیح داد که آنها برای اولین بار در یک ملاقات اتفاقی در نیویورک ملاقات کرده اند در حالی که ریز برای نقش خود در “صدا از فلز” آماده می شود ، که او اوایل هفته جاری برنده جایزه گاتهام بهترین بازیگر نقش اول مرد شد.

وی یادآوری کرد: “هر دو فقط در یک میز در یک کافه نشسته بودیم ، جایی که هر دو برای نوشتن در آنجا حاضر شدیم.”

“ما برای روشن کردن لپ تاپ ها به عنوان یک روش بسیار مدرن برای ملاقات ، هر دو با یک نقطه مواجه شدیم. و دوستانی پیدا کردیم و سپس دوباره برقرار کردیم.”

به گزارش E! اخبار ، برنده Emmy اشاره کرد که سازماندهی یک عروسی صمیمی در طی یک بیماری همه گیر در حال تعجب می تواند دارای مزایایی باشد.

پیش از این ، در حالی که مصاحبه با پادکست “The Grounded” با لوئیس تروکس ، این بازیگر ابتدا به همسرش مراجعه کرد ، اما با بیان اینکه ترجیح می دهد “در زندگی شخصی من غرق نشود یا نه داستان دوست یابی من. ”

ریز احمد جزئیات “مخفی” خود در مورد عروسی را به همراه نام همسرش فاش می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *