نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ریحانا ، تونبرگ به دلیل اشتباهی در اعتراضات کشاورزان متحد شد newkerala.com # 22594

[ad_1]

سداناند زومه به وال استریت ژورنال گفت كه افراد مشهور ، از جمله گرتا تونبرگ ، فعال آب و هوا و مینا هریس ، خواهرزاده معاون رئیس جمهور كاملا هریس ، اغلب در حمایت از اعتراضات اشتباه می كنند.

توییت روز سه شنبه ریحانا به اخبار مربوط به محاصره اینترنتی سایت های معترض در اینترنت مرتبط بود و خیلی زود با انتشار بیش از 700 هزار لایک منتشر شد. این خواننده که 100 میلیون دنبال کننده در شبکه اجتماعی دارد نوشت: “چرا در این مورد صحبت نمی کنیم؟!”

در تاریخ 2 فوریه ، ریحانا با انتشار توئیتی یک خبر در مورد خاموش شدن اینترنت در سایت های معترض به دنبال خشونت در هنگام تجمع کشاورزان در 26 ژانویه منتشر کرد. “چرا ما در مورد آن صحبت نمی کنیم؟!” این خواننده با اشاره به داستان معترضان کشاورزان در مرزهای پایتخت هند علیه سه قانون کشاورزی که سال گذشته توسط دولت مرکزی معرفی شد ، نوشت.

اگر جزئیات دقیق بررسی شود ، کشاورزان معترض بیشتر از یک اقلیت نسبتاً ممتاز ناشی می شوند ، که از سیستم تدارکات عمومی ناپایدار که بیش از 50 سال پیش راه اندازی شده است سود می برد ، که باعث شده کارشناسان برجسته کشاورزی هند برای اصلاح بیشتر تلاش کنند. دو دهه ، Dhum به وال استریت ژورنال گفت.

زومه نوشت: “در صورت اجرا ، قوانین جدید كشاورزی احتمالاً بیش از آنكه به آنها آسیب برساند به كشاورزان كمك می كند.”

نویسنده فکر می کند ایده اینکه دولت می خواهد به کشاورزان ستم کند ، پوچ است. در غیر این صورت ، او می گوید ، سعی دارد با اجازه دادن به نیروهای بازار برای رونق ، به آنها کمک کند.

وی گفت: اگر اکنون دولت عقب نشینی کند ، این کاهش شدید اصلاحات اقتصادی در هند و فرصت های تنگ برای اکثر کشاورزان هندی که در خیابان نیستند برای اعتراض است.

زوم می نویسد ، اگرچه در مورد محیط زیست صحبت می شود ، اگرچه قوانین جدید مستقیماً به موضوعات مرتبط نمی پردازند ، اما گامی در جهت از بین بردن یک سیستم ناکارآمد است که به یک فاجعه زیست محیطی کمک کرده است.

به دنبال توئیت ریحانا ، تونبرگ ، فعال آب و هوایی نوجوان سوئدی در توئیتی نوشت: “ما در همبستگی با # حمایت از فارمرها در هند هستیم.

در همین حال ، مینا هریس روز چهارشنبه توییتی نوشت. وی در توییتر خود نوشت: “تصادفی نیست که قدیمی ترین دموکراسی در جهان حتی یک ماه پیش مورد حمله قرار گرفت و همینطور که صحبت می کنیم ، پرجمعیت ترین دموکراسی مورد حمله قرار می گیرد.” وی افزود: “این اتصال است. همه ما باید از خاموش شدن اینترنت در هند و خشونت شبه نظامی علیه کشاورزان معترض خشمگین شویم.”

کشاورزان از تاریخ 26 نوامبر سال گذشته علیه سه قانون تازه تصویب شده در زمینه کشاورزی “قانون تجارت و تجارت (ترویج و تسهیل) محصولات کشاورزان” از سال 2020 در سراسر مرزهای پایتخت ملی اعتراض کرده اند. توافق نامه ارائه قیمت ها و حمایت از خدمات کشاورزی سال 2020 و قانون کالاهای اساسی (اصلاحات) سال 2020 (ANI / 8 ساعت قبل)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *