نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ریحاناس فنتی زیبایی در شکایت کار کودکان در هند (تأثیر) newkerala.com # 22307

[ad_1]

در این شکایت که توسط Vinay Joshi از رصدخانه حقوق حقوقی ثبت شده است ، از رئیس NCPCR خواسته شده است تا تأیید کند که شرکت لوازم آرایشی ستاره پاپ آمریکایی ، Fenty Beauty ، که میکا را از Coderma ، Giridi و Navada از Jharkhand تأمین می کند ، دارای مجوز اجازه تأمین زنجیره تامین و در غیر این صورت ، NCPCR باید علیه این شرکت اقدامی انجام دهد.

جوشی گزارش IANS را با عنوان “ریحانا فنتی ، زیبایی و میکا خون در هند” به شکایت رئیس NCPCR پیوست و گفت که مارک های لوازم آرایشی ستاره پاپ آمریکایی از “میکا خون” از جارخند استفاده می کند ، که در آن کارمندان کودکان کار سخت شرایط

وی در این شکایت گفت که برای اثبات رایگان بودن میکا از کودکان ، آژانس های صدور گواهینامه وجود دارد. در این شکایت آمده است: “اما گزارش های رسانه ای می گویند که Fenty Beauty از هیچ یک از آنها مجوز تأیید زنجیره تأمین (SCCC) را ندارد.”

در این نامه آمده است: “با این نامه ، ما از شما می خواهیم که بررسی کنید آیا Fenty Beauty از میکا غیرمجاز استفاده می کند یا خیر ، در صورت صحت ، اقدامات قانونی مناسبی را علیه این شرکت و صاحبان آن انجام دهید.”

هوش مصنوعی هند ، ریحانا فنتی ، @ Fentybeauty می گوید که این قانون رفتار قانونی تأمین کننده تحت قانون قاچاق انسان ، بردگی و کودک آزاری در کالیفرنیا را انجام نمی دهد – یک روش هوشمندانه برای گفتن اینکه آنها می توانند از کار کودکان استفاده کنند.

آنها افزودند که “Fenty” ریحانا شجاعت شبیه سازی دلسوزی برای کشاورزان هندی را داشت ، در حالی که کاملا می دانست که صنعت زیبایی از کار کودکان غیرقانونی استفاده می کند (به ویژه فرزندان کشاورزان فقیر ، خود کشاورزان ، که دولت سعی در اجازه دادن به آنها برای مزرعه داشت صورتحسابها در سال 2020) هند برای استخراج میکا – مهمترین ماده در محصولات زیبایی آن! ”

منابع ادعا می کنند که فنتی زیبایی به خوبی می داند ، مانند همه شرکت های دیگر ، بیشتر این میکا از فرزندان کشاورزان فقیر در هند استخراج می شود ، که سلامتی و زندگی آنها توسط ابزارهای غیراخلاقی سود شرکت آنها تهدید می شود.

منابع می گویند نه تنها این یک خطر بزرگ برایfentybeauty در هند است ، بلکه این حیله گر ارزان قیمت عمومی می تواند مانع از تجارت در هند شود. منابع ضعیف ، نظارت ضعیف بر حقایق یا در این مورد انگیزه ای پنهان برای متوقف ساختن کشاورزان در هند به منظور فقیر ماندن کشاورزان و بهره مندی فرزندانشان از شرکت های زیبایی مانند Fenty ریحانا برای کسب درآمد. (IANS / 6 ساعت پیش)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *