نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

روپرت گرینت اعتراف می کند که همه فیلم های هری پاتر را ندیده است newkerala.com # 22554

[ad_1]

در مصاحبه با ورایتی ، گرینت که در هر هشت فیلم هری پاتر در نقش ران ویزلی بازی می کرد ، بیشتر آنها را تماشا نکرد.

وی با افشای همان ، گفت: “من احتمالاً سه نمایش اول را دیدم ، اما بعد دیگر تماشای آنها را متوقف کردم. اما اکنون که یک دختر دارم (همسر گرینت ، بازیگر جورجیا گروم ، در ماه مه یک نوزاد به دنیا آورد) ، احتمالاً باید آنها را با او تماشا کنید. “

این ستاره 32 ساله در مورد حق رای دادن صحبت کرد و همچنین فاش کرد که انتظار ندارد در مجموعه “هری پاتر” ساخته شده توسط HBO Max باشد.

“عجیب خواهد بود اگر چیزی شبیه به دنباله باشد. به طرز عجیبی ، من کاملاً در برابر این شخصیت محافظت می کنم. حتی وقتی نمایش های صحنه ای را دیدم ، تجربه خیلی عجیبی بود. … اگر مثل گروه دیگری از دوستان باشد ، من حدس بزنید جالب خواهد بود. “او به Variety گفت.

در همین حین ، در حین کار ، گرینت در حال بازی در فصل دوم سریال Apple Night Plus سریال “خدمتکار” از M. Night Shyamalan است ، جایی که وی در حال بازی در نقش برادر لورن امبروز دیده می شود. آمبروز که از مرگ فرزندش بسیار آسیب دیده است ، معتقد است عروسک درمانی که دریافت کرده واقعی است.

از طرف دیگر ، گرینت به دخترش به عنوان همان عروسک درمانی اشاره کرد ، شوخی کرد و گفت: “این در واقع یک نسخه خون آشام است. این یک کودک خون آشام با دندان است.” (ANI / 10 ساعت پیش)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *