نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

رون هوارد برای تحقیق در مورد مستندها به عنوان کارگردان newkerala.com # 21304


هوارد با اشاره به Cinema Verite یا جنبش فیلم فرانسوی فیلم گفت: “فقط پنج سال گذشته بود که در حالی که هنوز داستان ، فیلمنامه و تلویزیون می ساختم ، روی مستند کار کردم. دهه 1960. که به افراد در موقعیت های روزمره نشان می دهد خطوط واقعی صحبت می کنند و اقدامات معتبری را انجام می دهند.

آنها بر اساس موسیقی بیتلز و پاواروتی ساخته شده اند ، و یکی از آنها در مورد جی ز ساخته شده است. و آنها برای کار جذاب بودند و من واقعاً دوست داشتم ، اما آنها مطالعاتی نداشتند و تاریخ را منعکس نمی کردند. او افزود: “با یک طرح کلی شروع می شود ، آن را دوباره بنویسید. برگردید ، دو بار آن را سه بار شلیک کنید. دوباره بروید! این یک بازی سطح بالا است و من فکر می کنم برای من به عنوان کارگردان خوب است.”

وی ادامه داد: “من فهمیدم که این از قبل از طریق روش هایی که من دوست دارم ، روی کار من روی یک فیلمنامه داستان تأثیر می گذارد. اما آنچه که من پیدا کردم بسیار جالب است ، تجربیات من ، به ویژه در مرحله پس از تولید ، جایی که شما در نهایت فیلم را می سازید مهم نیست که آن روز چه رویایی داشته اید ، چه فکر کرده اید یا در فیلمنامه خوانده اید و سعی کرده اید آن روز فیلمبرداری کنید ، این واقعاً پس از تولید است ، جایی که واقعاً داستان را پیدا می کنید.

“و این نظم تماشای صحنه های نه تنها آنچه قرار بود باشد ، بلکه همچنین آنچه آنها می توانند نمایندگی کنند ، کاملاً به من کمک می کند و من شروع به دیدن احتمال داستانها به خوبی می کنم. مباحثی را که دنبال می کنید ، “اضافه کرد.

آخرین مستند هوارد ، “ترمیم بهشت” ، روز شنبه در نشنال جئوگرافیک به نمایش در می آید. این مستند بخشی از برنامه Spotlight Nat Geo است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *