نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

رون هوارد برای تحقیق در مورد مستندها به عنوان کارگردان newkerala.com # 21304

[ad_1]

هوارد با اشاره به Cinema Verite یا جنبش فیلم فرانسوی فیلم گفت: “فقط پنج سال گذشته بود که در حالی که هنوز داستان ، فیلمنامه و تلویزیون می ساختم ، روی مستند کار کردم. دهه 1960. که به افراد در موقعیت های روزمره نشان می دهد خطوط واقعی صحبت می کنند و اقدامات معتبری را انجام می دهند.

آنها بر اساس موسیقی بیتلز و پاواروتی ساخته شده اند ، و یکی از آنها در مورد جی ز ساخته شده است. و آنها برای کار جذاب بودند و من واقعاً دوست داشتم ، اما آنها مطالعاتی نداشتند و تاریخ را منعکس نمی کردند. او افزود: “با یک طرح کلی شروع می شود ، آن را دوباره بنویسید. برگردید ، دو بار آن را سه بار شلیک کنید. دوباره بروید! این یک بازی سطح بالا است و من فکر می کنم برای من به عنوان کارگردان خوب است.”

وی ادامه داد: “من فهمیدم که این از قبل از طریق روش هایی که من دوست دارم ، روی کار من روی یک فیلمنامه داستان تأثیر می گذارد. اما آنچه که من پیدا کردم بسیار جالب است ، تجربیات من ، به ویژه در مرحله پس از تولید ، جایی که شما در نهایت فیلم را می سازید مهم نیست که آن روز چه رویایی داشته اید ، چه فکر کرده اید یا در فیلمنامه خوانده اید و سعی کرده اید آن روز فیلمبرداری کنید ، این واقعاً پس از تولید است ، جایی که واقعاً داستان را پیدا می کنید.

“و این نظم تماشای صحنه های نه تنها آنچه قرار بود باشد ، بلکه همچنین آنچه آنها می توانند نمایندگی کنند ، کاملاً به من کمک می کند و من شروع به دیدن احتمال داستانها به خوبی می کنم. مباحثی را که دنبال می کنید ، “اضافه کرد.

آخرین مستند هوارد ، “ترمیم بهشت” ، روز شنبه در نشنال جئوگرافیک به نمایش در می آید. این مستند بخشی از برنامه Spotlight Nat Geo است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *