نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

روندهای خلاقانه و فرش فرش newkerala.com # 21400

[ad_1]

هر کس سلیقه ، انتخاب و سبک زندگی و همچنین انتخاب فرش برای او متفاوت است. طی سالها شاهد تغییر روندهای زیادی در طراحی فرش بوده ایم. از صنایع دستی باستان و طرح های سنتی گرفته تا چاپهای انتزاعی مدرن ، از رنگ های پررنگ و جسورانه گرفته تا خاکستری های آرامش بخش ، می توان فهمید که یک تغییر بزرگ در طرح و مواد فرش وجود دارد.

ویکاس گوپتا ، مدیرعامل ، Greyweave.com چهار روند فرش خلاقانه و مقرون به صرفه را برای جستجوی ماندن در روند فعلی ذکر کرده است –

1) زنگ های خاکی یا خنثی

در سبک زندگی سریع امروز ، مردم انتخاب رنگ خود را به تنهای خاکی یا خنثی تغییر داده اند ، که می تواند با نگاه کردن به اطراف ، اثر آرامش بخشی یا آرام بخشی را در ذهن آنها ایجاد کند. در بسیاری از دفاتر می توانیم کف رنگی خنثی مانند خاکستری یا قهوه ای پیدا کنیم. ما همچنین می توانیم چنین رنگهای خاکی را برای دفاتر یا اتاقهای نشیمن انتخاب کنیم تا به یک اثر آرام بخش برسیم.

2) استفاده از مواد اکولوژیکی

توسعه پایدار نیاز به یک ساعت است و این دلیل افزایش تقاضا برای فرشهای ساخته شده از الیاف زیست محیطی یا طبیعی است. امروزه فرشهای ساخته شده از جوت ، پشم ، سیسال و سایر موارد بسیار محبوب هستند. ما همچنین می توانیم قبل از خرید با دانستن مواد فرش ، در سالم نگه داشتن محیط زیست نقش داشته باشیم. انتخاب محیط زیست.

3) رنگ های روشن

اگر طرفدار رنگ های خنثی نیستید یا می خواهید برای بالا بردن روحیه خود منطقه ای از اتاق را پر جنب و جوش کنید یا فرش خود را به عنصری از دکوراسیون خانه تبدیل کنید ، می توانید با رنگ های روشن بازی کنید. رنگهای کاملاً واضح و روشن را برای فرش خود متناسب با موضوع اتاق انتخاب کنید ، از جمله رنگ دیوارها و مبلمان. برای ایجاد روحیه شاد در اتاق خود ورزش کنید.

4) با مدل ها بازی کنید

اگر به دنبال چیزی نه چندان مینیمالیستی هستید ، به دنبال مدل ها بروید. مدل ها هرگز نمی توانند از مد خارج شوند. شما می توانید از طیف گسترده ای از الگوها ، از جمله انواع اشکال هندسی ، شورون ، راه راه ، چاپ حیوانات یا چاپهای گل انتخاب کنید. مدل های زیادی برای انتخاب وجود دارد. فرش های طرح دار همیشه برای تزئین خانه یا محل کار شما انعطاف پذیر هستند.

(می توانید با Puja Gupta به آدرس [email protected] تماس بگیرید)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *