نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

روسیه نتایج تحقیقات مربوط به ترکیب واکسن Sputnik V و AstraZeneca را اعلام کرده است

[ad_1]

بر این اساس ، مطالعات ایمنی و ایمنی زایی در ترکیب واکسن AstraZeneca و Sputnik Light در فوریه امسال در آذربایجان آغاز شد و در حال حاضر 50 داوطلب در حال واکسینه شدن هستند.

گزارش RDIF می گوید که تجزیه و تحلیل اولیه داده ها تأثیر بالایی بر ایمنی استفاده از ترکیب واکسن ها نشان می دهد: بدون عوارض جانبی جدی و هیچ موردی از عفونت با ویروس SARS. -CoV -2 پس از واکسیناسیون.

sputnikv-astrazenecca.jpg
صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه (RDIF) نتایج مطالعه ترکیبی از واکسن Sputnik V و AstraZeneca را اعلام کرد. تصویر

RDIF می گوید تا اوت 2021 ، RDIF و شرکای آن اولین داده ها را در مورد ایمنی زایی واکسن AstraZeneca همراه با اولین جزء واکسن Sputnik V در آذربایجان منتشر خواهند کرد.

مدیر RDIF ، آقای Kiril Dmitriev تاکید کرد که در زمینه ظهور گونه های جدید ویروس SARS-CoV-2 ، همکاری تولید کنندگان واکسن و به ویژه ترکیب انواع مختلف داروها نقش مهمی در دستیابی به موفقیت دارد در مبارزه با همه گیری COVID-19.

رئیس RDIF گفت: “براساس کارآیی بالای روش ارتقاء زنجیره ناهمگن (کوکتل واکسن) ، RDIF اولین تأسیساتی در جهان است که همکاری خود را با سایر تولیدکنندگان واکسن کرونا آغاز کرد.”

کریل دیمیتریف همچنین ابراز امیدواری کرد که موفقیت آزمایشات بالینی در آذربایجان ، مانند سایر کشورها ، اجرای م programsثرتر برنامه های ایمن سازی را تضمین کرده و از سلامت مردم در سراسر جهان محافظت کند.

دیمیتریف تأکید کرد که RDIF معتقد است انجام تحقیقات برای ترکیب Sputnik Light علیه ویروس SARS-CoV-2 با داروهای دیگر تولید کنندگان برای مبارزه با گونه های جدید COVID-19 مهم است. و به نتایج بهتری برسید.

واکسن یک جزء Sputnik Light در 6 مه در روسیه ثبت شد. در اصل ، این اولین جزء Sputnik V است ، یک ناقل ویروسی آدنوویروسی نوترکیب انسانی از سروتیپ 26 (rAd26). اثربخشی اسپوتنیک لایت 79.4 درصد است که از بسیاری از واکسنهای دو جزء بیشتر است.

طبق نتایج آزمایش ، واکسن Sputnik Light در برابر همه گونه های شناسایی شده از ویروس SARS-CoV-2 مثر است. هیچ عارضه جانبی جدی پس از واکسیناسیون گزارش نشده است. در بیست و هشتمین روز پس از واکسیناسیون ، پاسخ ایمنی کافی ایجاد می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *