نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

روسیه مستحق انتقال در سال 2020 است.

[ad_1]

به گزارش اسپوتنیک ، اولین افرادی که سخنرانی سال نو پوتین را تماشا کردند ساکنان آنادیر و پتروپاولوفسک-کامچاتسکی بودند ، جایی که سال نو در ساعت 3 بعدازظهر به وقت مسکو آغاز می شود.

tong-thong-nga-putin.jpg
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه

در همین حال ، ساعت 16:00 به وقت مسکو ، سال نو میلادی برای مردم Severo-Kurilsk ، Magadan ، Yuzhno-Sakhalinsk فرا می رسد. یک ساعت بعد – در Verkhoyansk ، Komsomolsk-on-Amur ، Khabarovsk ، Birobidzhan ، Ussuriysk ، Nakhodka ، Vladivostok. در Tiksi ، Mirny ، Yakutsk ، Tinda ، Blagoveshchensk ، Chita ، در سال 2021 در ساعت 18:00 به وقت مسکو می رسند. و در Bratsk ، Irkutsk و Ulan-Ude – در ساعت 19:00 به وقت مسکو.

رئیس جمهور روسیه در سخنرانی سنتی سال نو خود گفت: “ما همچنین یک سال پیش سال نو را جشن گرفتیم ، البته من ، شما و همه در جهان فکر و رویا می کنیم. برای تغییرات خوب پس هیچ کس نمی تواند تصور کند که همه ما با چه چالش هایی روبرو خواهیم شد. و اکنون به نظر می رسد که سال گذشته بار بسیاری برای سالهای طولانی بوده است. برای هر یک از ما ، با اضطراب ، مشکلات بزرگ مالی ، با نگرانی و برای برخی – از دست دادن تلخ عزیزان دشوار است. “

با این حال ، به گفته رئیس جمهور پوتین ، 2020 نیز با آگاهی از موریانه ها ، با افتخار به کسانی که بهترین ویژگی های شخصی و حرفه ای خود را نشان داده اند ، با امید به غلبه بر مشکلات همراه است. روابط انسانی قابل اعتماد ، صمیمانه ، واقعی ، دوستی و اعتماد.

به گفته رئیس کرملین ، روسیه سال 2020 “را به درستی” پشت سر گذاشته است.

“ما این سال را به لحاظ کیفی ، با احترام به سنت های نیاکان ، با هم گذراندیم. این ارزشها: شجاعت ، قدردانی ، مهرورزی در قلب ما ، در شخصیت و کردار ماست. “

* در 31 دسامبر ، رئیس جمهور چین شی جین پینگ سخنرانی سال نو را در تلویزیون ملی ایراد کرد. آقای شی دستاوردهای چین در مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 ، تلاش های آن برای بازسازی اقتصادی و کاهش فقر را با بسیاری از موارد “غیر معمول” برجسته کرد.

رئیس جمهور شی جین پینگ همچنین تلاش ها برای مبارزه با شیوع COVID-19 توسط همه چینی ها را با عشق ، شهامت و استقامت ستود. وی از کارکنان بهداشتی خط مقدم ، دانشمندان ، کارمندان جامعه ، داوطلبان و همه کسانی که در مبارزه با اپیدمی سهیم و کشته شدند تقدیر کرد.

* در انگلیس ، ملکه الیزابت دوم نیز در تاریخ 31 دسامبر پیامی را به جهان آغاز کرد که آغاز سال جدید است. ملکه سال نو را برای همه آرزو می کند.

ملکه الیزابت دوم معتقد است که فرصتی برای دیدن یکبار دیگر دوستان و خانواده اش نشان می دهد که بیماری همه گیر COVID-19 برای همیشه دوام نخواهد داشت و به مردم توصیه می کند تمام قوانین ایمنی و بهداشتی را رعایت کنند. در حالی که سال نو را جشن می گیرند.

* خانم آنگلا مرکل در آخرین سخنرانی سال نو خود به عنوان نخست وزیر آلمان تأکید کرد که سال 2020 دشوارترین سال 15 سال گذشته است که وی کشور را هدایت کرده است. وی همچنین معتقد است که آغاز کار واکسیناسیون علیه COVID-19 سال 2021 را به سال امید تبدیل خواهد کرد.

* در این ویدئو که در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) ضبط شده است ، سرگئی ریژیکوف فضانورد تبریک خود را به مردم روسیه و جهان فرستاد ، به این امید که همه سالم باشند و از یکدیگر مراقبت کنند. وی تأکید کرد که این مهمترین چیز است زیرا به مردم کمک می کند تا بر همه چیز غلبه کنند.

آقای ریژیکوف گفت که 2020 به “یک آزمایش سخت برای کل کره زمین” تبدیل شده است ، اما مردم ثابت کرده اند که اگر اتحاد بشریت بتواند بر هر بیماری همه گیر غلبه کند.

فضانورد کود سوورچکوف بار دیگر تأکید می کند که سال 2020 سالگرد ایستگاه فضایی بین المللی است ، زیرا دقیقاً 20 سال پیش ، اولین خدمه بین المللی کار در ایستگاه ISS را آغاز کردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *