نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

روت می گوید newkerala.com # 7767 ، بتمن های انگلیسی از کالیس در مورد پشم پنبه در شرایط لانکا یاد می گیرند

[ad_1]


هاله [Sri Lanka]، 13 ژانویه: پیش از آزمون دو فصل مقابل سریلانکا ، جو روت ، ناو انگلیسی گفت که کشورش با وجود انجام بازی توپ قرمز پس از بیش از 5 ماه ، آمادگی کامل برای مقابله با هر چالشی را دارد. انگلیس آخرین بار در آگوست سال 2020 یک سری تست آزمایشی برابر پاکستان در خانه برگزار کرد. انگلیس پس از پیروزی در اولین آزمون در اولدترافورد با سه بند ، این سری را 1-0 به پایان رساند.

“من فکر می کنم که ما در حد توان خود آماده هستیم و این تنها کاری است که می توانیم انجام دهیم. ما از هر آنچه که به دست آوردیم نهایت استفاده را کردیم. در مورد شرایط و آنچه انتظار داریم گفتگوی خوبی داشتیم. بچه ها با تجربه های بسیار خوب اینجا در تور قبلی روت در یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی قبل از بازی روز چهارشنبه گفت: “و برخی از بازیکنان بسیار سبک. ما اکنون با هم بیرون خواهیم رفت.

روت گفت که مسیرهای گردان چالش هایی را برای تیم مهمان ایجاد می کند ، اما آنها به سرعت با شرایط سازگار می شوند.

“این یکی از بزرگترین چالش ها هنگام آمدن و بازی در سریلانکا یا در شبه قاره است. ریتم بازی برای بازی در شرایط انگلیسی بسیار متفاوت است. شما با چرخش های بسیار بیشتری روبرو هستید و از هر دو طرف چرخش های دو برابر بیشتری دارید. و این بخشی جدایی ناپذیر از بازی در این قسمت از جهان است. “

“این بسیار مهم است که پسران برای این امر آماده باشند و نه فقط ریتم بازی ، بلکه تعداد چرخش ها و سرعت آن ممکن است اتفاق بیفتد. این همه مواردی است که ما به عنوان یک گروه از بتمن ها و به صورت تیمی در مورد آنها بحث کردیم. احساس کردم هرکسی که سریعتر سازگار شود این لحظات بزرگ را در بازی گرفته است. امیدواریم که این بار دوباره بتوانیم این کار را انجام دهیم. “

روت در مورد اضافه شدن واگن ایستگاه سابق آفریقای جنوبی ژاك كالیس به عنوان مشاور پنبه برای تور سریلانكا ، گفت كه کنار گذاشتن وی با آگاهی كامل از شرایط بسیار خوب است.

“او درخشان بود. او از این شرایط آگاهی زیادی داشت و وقتی شخصی مثل او صحبت می کرد ، همه به حرف های او گوش می دادند. وقتی جلسه ای گروهی داشتیم ، به خصوص پسران با دقت گوش می دادند که آیا در این شرایط جاده پیدا می شود یا رانندگی می شود یا کمی است. وی گفت: “من اطمینان دارم كه پسران سعی خواهند كرد تا آنجا كه ممكن است او را ببرند ، زیرا او بازیكنی خارق العاده بود و دور زدن در گروه بسیار عالی است.”

راد گفت که دن لارنس خفاش ، که در آستانه آغاز کار خود است ، یک بازیکن هیجان انگیز است و او توانایی دارد هر کشوری را تحت فشار قرار دهد.

“او یک بازیکن بسیار هیجان انگیز است. ما دیده ایم که او در کریکت منطقه چه کاری می تواند انجام دهد. توانایی او واقعا می تواند به مهمانی ها فشار بیاورد. او مشتهای مشتی دارد. او بسیار اعتماد به نفس دارد و وقتی او را در کار خود شرکت می دهد بسیار هیجان انگیز است. روت گفت.

هر دو آزمون بین سریلانکا و انگلیس در گال پشت درهای بسته برگزار می شود.

SL در مقابل مهندس: روت می گوید: متجاوزان انگلیسی که در شرایط لانکا از کالیس لحاف دوزی می آموزند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *