نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

روت سومین بار متوالی را به دست آورد ، انگلیس پیشتاز است newkerala.com # 22311

[ad_1]

روت در صدمین آزمایش خود به نهمین نفر از بتمن ها تبدیل شد که موفق به کسب یک قرن شده است.

جاسپریت بومرا ، بولینگ سریع ، از آخرین توپ روز ، سیبلی را در دقیقه 87 اخراج کرد تا به هند کمک کند تا با یک یادداشت مثبت برای خود به پایان برسد. با این حال ، همکاری بین سیبلی و روت ، همراه با استندآپ سری 63 بین سابق و روری برنز ، به انگلیس کمک کرد تا در اولین روز آزمون برتری پیدا کند.

انگلیس پرتاب را به دست آورد و انتخاب در استادیوم Chepauk را انتخاب کرد. هندوستان ترجیح داده است تا در دو راویچندران اشوین ، واشنگتن سوندار و شهباز ندیم ، به همراه دو بولینگ سریع ، ایشانت شارما و بومرا ، در نقش سه چرخنده بازی کند.

برنز و سیبلی تقریباً تا ظهر انگلیس را سپری کردند ، بدون اینکه در جلسه اول مسابقه یک ویکت از دست بدهند. با این حال ، اشوین برای میزبان دستیابی به موفقیت بزرگ داشت زیرا برنز پاک سازی معکوس دستگاه چرخان را گمراه کرد. توپ در هوا بالا رفت و Rishab Pant دروازه بان ویکت یک ضربه ساده گرفت.

فقط دو بار بعد ، بومرا دن لارنس را كه وارد یكی از آن پایین شده بود ، بر روی اردك اخراج كرد و روت را مجبور كرد برای آخرین جلسه وارد جلسه شود.

روت و سیبلی سپس اطمینان دادند که انگلیس در جلسه بعدی گردن خود را از دست نخواهد داد و تقریباً این کار را در جلسه آخر روز تکرار کردند. با این حال ، بومرا سیبلی را با زایمانی که بالا قرار گرفته بود جلوی پاشنه پا گرفت. قاضی انگشت خود را بلند کرد و سیبلی تصمیم را بررسی کرد ، اما با تکرارها تأیید شد. داوران با افتادن این کایاک کنده ها را صدا کردند.

روت پس از جشن 20 امتحان خود به غرفه بازگشت. وی در دو تست آخر انگلیس مقابل سریلانکا 186 و 228 امتیاز کسب کرده بود. تاکنون ، او در هنگام ورود 14 ضربه چهار و یک ضربه زده است.

نتایج کوتاه انگلیس 263/3 (جو روت 128 وات ، Dom Sibley 87 ؛ Jasprit Bumrah 2/40) در برابر هند (IANS / 6 ساعت قبل)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *