نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ربات انسان نما در ARMY-2021 ارائه می شود

[ad_1]

در اعلامیه سازمان دهندگان آمده است که برای اولین بار در چارچوب مجمع بین المللی نظامی-فنی ARMY-2021 و سال علم و فناوری ، مرکز کنگره نمایشگاهی Patriot جشنواره روبات ها و فناوری نوآورانه RoboArmy را برگزار می کند. این نمایشگاه ها شامل روبات های Robo-C شبیه به اندروید ، شبیه به انسان ، با ویژگی هایی مانند دانش نحوه برقراری ارتباط ، بیان احساسات و ظاهر هر کسی روی زمین است.

robot-giong-nguoi.jpg
ربات انسان نما Robo-C از شرکت Promobot در نمایشگاه صنعتی بین المللی Innoprom-2021 در اکاترینبورگ

در این جشنواره آخرین پیشرفت های دانشمندان سراسر کشور در زمینه رباتیک ، پروازهای فضایی ، هوانوردی ، فناوری های VR و AR ، بیوتکنولوژی و فناوری عصبی ، اطلاع رسانی دانش و دانش ، نشان داده می شود.

در میان 60 واحد شرکت کننده ، دانشگاه های پیشرو روسیه مانند موسسه تحقیقات مکانیک ، پژوهشکده فیزیک هسته ای ، دانشکده شیمی و مرکز VR دانشگاه دولتی لومونوسف مسکو ، مدارس MAI. ، MISiS ، MIPT ، BSTU Voenmek هستند. آزمایشگاه های علمی بین المللی و پارک های فناوری نیز دستاوردهای خود را ارائه می دهند.

RoboArmy همچنین میزبان کلاس های برنامه نویسی ، کنترل ربات ، هواپیماهای بدون سرنشین ، روبات های رزمی و انتشار مستندهای علمی خواهد بود.

انتظار می رود مجمع ARMY-2021 از 22 تا 28 آگوست در پارک پاتریوت ، فرودگاه کوبینکا ، رشته کوه آلابینو و همچنین در مکان های تظاهرات در تمام مناطق نظامی و نیروی دریایی برگزار شود. تیم شمال. در این رویداد نمایندگان 115 کشور و بیش از 1500 شرکت و سازمان صنعتی حضور داشتند.

چهار کشور در این مجمع غرفه دارند. در مقایسه با سال 2020 ، منطقه نمایشگاهی انجمن بیش از 2700 متر مربع افزایش یافته است. بیش از 28000 مدل محصول و فناوری در همه مکان ها ارائه می شود.

این مجمع دارای فضایی نمایشگاهی برای فناوری های نوآوری نظامی ERA ، منطقه نمایشگاهی “روز نوآوری وزارت دفاع روسیه” ، منطقه نمایشگاهی “تنوع مجتمع صنایع دفاعی روسیه” و برای اولین بار در ویتنام خواهد بود. منطقه نمایشگاه قطب شمال ، که مدل های تجهیزاتی را نشان می دهد که نوید استفاده در دمای بسیار پایین را می دهند.

با حضور نمایندگان خارجی ، مجمع محلی را برای نمایش سلاح و تجهیزات برای صادرات در نظر گرفت. غرفه شرکت های متعلق به مجموعه نظامی-صنعتی روسیه نمایشگاه بین المللی “محصولات شرکت های برجسته مجتمع دفاعی-صنعتی روسیه” را برگزار می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *