نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

رایان کوگلر ، دیزنی پلاس ، توسعه دهنده سری واکاندا newkerala.com # 20373

[ad_1]


واشنگتن ، 2 فوریه: آماده شوید تا شاهد یک داستان جدید در جهان واکاندا باشید! کارگردان پلنگ سیاه ، رایان کوگلر در حال ساخت یک سری + دیزنی مستقر در واکاندا است. طبق گزارش هالیوود ریپورتر ، کوگلر در سریال پلنگ سیاه کار خواهد کرد که محور اصلی آن پادشاهی واکاندا است. این مجموعه آینده بخشی از یک قرارداد تلویزیونی چند ساله جدید است که کوگلر و رسانه Proximity Media او با شرکت والت دیزنی امضا کردند. این معامله شامل پروژه های تلویزیونی دیگری نیز در آینده خواهد بود.

کوگلر در مورد پروژه پیش رو گفت: “من افتخار همکاری با شرکت والت دیزنی را دارم. همکاری با آنها در Black Panther یک رویا بود که به واقعیت تبدیل شد. به عنوان کاربران تلویزیون مشتاق ، نمی توانیم برای راه اندازی یک تجارت تلویزیونی با باب خوشحال باشیم. ایگر ، دانا والدن و همه استودیوهای شگفت انگیز زیر چتر دیزنی. “

کوگلر Proximity Media را با کارگردانان زینزی کوگلر ، سه اوهانیان ، لودویگ گورانسون ، آرچی دیویس و پیتر نیکس اداره می کند. این معامله به Proximity اجازه می دهد تا نمایش را برای سایر بخشهای شرکت Walt Disney توسعه دهد.

اگر پروژه واکاندا به طبقات برسد ، این آخرین نمایش در دنیای سینمایی مارول است که به دیزنی پلاس راه پیدا کرده است. پخش کننده اخیراً اولین نمایش خود را با نام WandaVision با حضور Falcon و Winter Soldier و Loki نیز روی عرشه راه اندازی کرد.

از دیگر پروژه ها می توان به هاکی ، مون نایت ، شی هولک و خانم اشاره کرد. معجزه در این راه همچنین نمایش هایی با تمرکز بر نیک فیوری با بازی ساموئل ال جکسون ، شخصیت War Machine با بازی Don Cheadle و دومینیک تورن با بازی “قلب آهنین” وجود دارد.

کوگلر در حال حاضر مشغول نوشتن ادامه فیلم پلنگ سیاه است. این دنباله در 8 ژوئیه 2022 به نمایش در می آید و انتظار می رود تولید آن در ماه جولای آغاز شود.

موفقیت اصلی فیلم مارول “پلنگ سیاه” در سال 2018 ، که در کشور خیالی آفریقا واکاندا اتفاق افتاد ، نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم اسکار شد و در نقش بازیگر فقید چادویک بوزمن بازی کرد. پلنگ سیاه یک موفقیت چشمگیر برای دیزنی و مارول بود و تقریباً 1.35 میلیارد دلار در سراسر جهان درآمد کسب کرد.

رایان کوگلر ، دیزنی پلاس ، توسعه دهنده مجموعه واکاندا

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *