نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

رایان کوگلر ، دیزنی پلاس ، توسعه دهنده سری واکاندا newkerala.com # 20373واشنگتن ، 2 فوریه: آماده شوید تا شاهد یک داستان جدید در جهان واکاندا باشید! کارگردان پلنگ سیاه ، رایان کوگلر در حال ساخت یک سری + دیزنی مستقر در واکاندا است. طبق گزارش هالیوود ریپورتر ، کوگلر در سریال پلنگ سیاه کار خواهد کرد که محور اصلی آن پادشاهی واکاندا است. این مجموعه آینده بخشی از یک قرارداد تلویزیونی چند ساله جدید است که کوگلر و رسانه Proximity Media او با شرکت والت دیزنی امضا کردند. این معامله شامل پروژه های تلویزیونی دیگری نیز در آینده خواهد بود.

کوگلر در مورد پروژه پیش رو گفت: “من افتخار همکاری با شرکت والت دیزنی را دارم. همکاری با آنها در Black Panther یک رویا بود که به واقعیت تبدیل شد. به عنوان کاربران تلویزیون مشتاق ، نمی توانیم برای راه اندازی یک تجارت تلویزیونی با باب خوشحال باشیم. ایگر ، دانا والدن و همه استودیوهای شگفت انگیز زیر چتر دیزنی. “

کوگلر Proximity Media را با کارگردانان زینزی کوگلر ، سه اوهانیان ، لودویگ گورانسون ، آرچی دیویس و پیتر نیکس اداره می کند. این معامله به Proximity اجازه می دهد تا نمایش را برای سایر بخشهای شرکت Walt Disney توسعه دهد.

اگر پروژه واکاندا به طبقات برسد ، این آخرین نمایش در دنیای سینمایی مارول است که به دیزنی پلاس راه پیدا کرده است. پخش کننده اخیراً اولین نمایش خود را با نام WandaVision با حضور Falcon و Winter Soldier و Loki نیز روی عرشه راه اندازی کرد.

از دیگر پروژه ها می توان به هاکی ، مون نایت ، شی هولک و خانم اشاره کرد. معجزه در این راه همچنین نمایش هایی با تمرکز بر نیک فیوری با بازی ساموئل ال جکسون ، شخصیت War Machine با بازی Don Cheadle و دومینیک تورن با بازی “قلب آهنین” وجود دارد.

کوگلر در حال حاضر مشغول نوشتن ادامه فیلم پلنگ سیاه است. این دنباله در 8 ژوئیه 2022 به نمایش در می آید و انتظار می رود تولید آن در ماه جولای آغاز شود.

موفقیت اصلی فیلم مارول “پلنگ سیاه” در سال 2018 ، که در کشور خیالی آفریقا واکاندا اتفاق افتاد ، نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم اسکار شد و در نقش بازیگر فقید چادویک بوزمن بازی کرد. پلنگ سیاه یک موفقیت چشمگیر برای دیزنی و مارول بود و تقریباً 1.35 میلیارد دلار در سراسر جهان درآمد کسب کرد.

رایان کوگلر ، دیزنی پلاس ، توسعه دهنده مجموعه واکاندا

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *