نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

راحت نیست که مقابل دوربین قرار بگیرید newkerala.com # 7732

[ad_1]


لس آنجلس ، 13 ژانویه: بازیگر خانم گوئینت پالترو گفت که پس از اینکه از دور بودن از دوربین خوشبخت تر تصمیم گرفت که از کار بازیگری خود کناره گیری کند. به نقل از femalefirst.co.uk ، این بازیگر در مصاحبه ای با نائومی کمپبل در یوتیوب در سریال “#NoFilterWithNaomi” در یوتیوب ، همچنین گفت که شخص عمومی بودن را دوست ندارد.

به تازگی ، این بازیگر نقش کمتری را در بازیگری به عهده گرفته است که آخرین نقش سینمایی اش در “پایان بازی انتقام جویان” برای سال 2019 است.

وی گفت: “من فکر می کنم بسیاری از اینها ناشی از این واقعیت است که این و آن چیزی است که فکر می کنم بعداً در زندگی فهمیدم ، گویی که واقعاً از حضور در چهره های عمومی یا حضور در دوربین لذت نمی برم. حتی اگر من مدت طولانی است که آن را انجام داده ام. بخشی از من وجود دارد که واقعاً احساس خجالتی بودن می کند و احساس نمی کند یک برون گرا طبیعی است. “

“من خیلی جوان شروع به انجام آن کردم. قبل از اینکه از خودم بپرسم ،” آیا من این کار را دوست دارم؟ ” آیا راحت هستم که این کار را انجام می دهم؟ آیا می خواهم بازیگر شوم؟ “، او گفت.

این بازیگر زن همچنین گفت که تنها راه بازگشت به بازیگری این است که اگر مجبور باشد روی کاری که نویسنده و شوهرش برد فالچوک تهیه کرده کار کند.

گوئینت پالترو: قرار گرفتن در مقابل دوربین راحت نیست

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *