نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

رئیس سازمان بهداشت جهانی با اشاره به کاهش تعداد موارد جدید می گوید ویروس کرونا می تواند کنترل شود newkerala.com # 19946

[ad_1]


ژنو [Switzerland]، 2 فوریه: Tedros Adhanom Gebreesus ، مدیر کل WHO ، گفت: کاهش جهانی تعداد موارد نوظهور COVID-19 نشان می دهد که ویروس می تواند بدون توجه به جهش های آن کنترل شود. تدروس در جلسه توجیهی گفت: “برای سومین هفته متوالی ، تعداد موارد جدید # COVID19 گزارش شده در سراسر جهان هفته گذشته کاهش یافته است. هنوز هم بسیاری از کشورها با تعداد فزاینده موارد وجود دارد ، اما در سراسر جهان این خبر دلگرم کننده است.” دوشنبه ، با اضافه کردن “این نشان می دهد که این ویروس حتی با انواع جدید در گردش قابل کنترل است.”

رئیس WHO به دولت ها هشدار داد که خیلی زود باز نشوند ، زیرا این امر باعث می شود ویروس کرونا با تمام قدرت برگردد. تدروس گفت كه دولت ها باید تعدیلات مناسب مانند تسهیل رعایت اقدامات قرنطینه را انجام دهند.

تدروس گفت: “كنترل شیوع ویروس # COVID19 باعث كاهش زندگی افراد می شود و بعداً با كاهش شانس ایجاد انواع بیشتر باعث نجات جان افراد می شود.

روز جمعه ، رئیس WHO نسبت به تجمع واکسن کرونا ویروس هشدار داد و گفت که این می تواند منجر به بهبودی آهسته اقتصاد جهانی و از همه مهمتر ، یک بیماری همه گیر بی پایان شود.

طبق اعلام دانشگاه جان هاپکینز ، از زمان ابتلا به همه گیری در سال گذشته ، بیش از 103 میلیون مورد ویروس کرونا در سراسر جهان تأیید شده است که بیش از 2.2 میلیون مورد مرگ و میر داشته است.

اعتراضات علیه محدودیت های شدید ویروس کرونا در کشورهای مختلف در حال برگزاری است ، زیرا کسب و کارها به آرامی بهبود می یابند و مردم در میان وخیم شدن اوضاع اقتصادی در حال مبارزه هستند.

رئیس WHO با اشاره به کاهش تعداد موارد جدید می گوید ویروس کرونا می تواند کنترل شود

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *