نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

رئیس جمهور پوتین خواستار مبارزه با جنایات فراملی در دریا است

[ad_1]

putin.jpg
ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ، در یک بحث سطح بالا در شورای امنیت سازمان ملل متحد درباره امنیت دریایی صحبت می کند

اظهارات فوق توسط رئیس جمهور پوتین در سخنرانی خود در بحث آنلاین سطح بالا شورای امنیت سازمان ملل متحد درباره امنیت دریایی ، که شامگاه 9 اوت انجام شد ، بیان شد.

رئیس جمهور پوتین در سخنرانی خود بار دیگر تأکید کرد که دریاها و اقیانوس ها همیشه مردم و تمدن ها را به هم متصل می کند. اما به گفته وی ، “متأسفانه تهدیدهای زیادی بر روی دریا وجود دارد.”

“به همین دلیل است که امروزه مهم است که مسائل خاص و ضروری مربوط به مبارزه با دزدی دریایی را در قرن 21 با در نظر گرفتن ایجاد نیروهای ضد دزدی دریایی بررسی کنیم. رئیس کرملین گفت: “جنایت فراملی م effectiveثرتر است و می توانیم از استفاده دریاها و اقیانوس ها برای مقاصد جنایی جلوگیری کنیم.”

رئیس جمهور پوتین تأیید کرد که برای چندین کشور دشوار است که به تنهایی حمله سازمان های جنایتکار ، دزدان دریایی و گروه های تروریستی فراملی را دفع کنند.

وی گفت: “بنابراین این س theال مطرح می شود که نیاز به تجمیع توان نیروهای ویژه مربوطه و نیروهای مسلح ملی تحت حمایت سازمان ملل متحد وجود دارد.”

پوتین افزود مسکو آماده است تا تجربیات خود را در عملیات ضد تروریسم به اشتراک بگذارد.

به گفته رئیس جمهور ، روسیه کارهای زیادی را برای حفظ و تقویت نظم حقوقی بین المللی در زمینه امنیت دریایی انجام می دهد.

به طور خاص ، رئیس جمهور پوتین گفت که مسکو در فعالیت های امنیتی دریایی در برابر چالش های امنیت دریایی ، چه در سازمان ملل و چه در بسیاری از فرمت های منطقه ای ، از جمله از طریق گروه تماس ساحلی ضد دزدی دریایی ، شرکت می کند. سومالی ، انجمن منطقه ای انجمن کشورهای جنوب شرق آسیا در زمینه امنیت و اجلاس شرق آسیا

جلسه بحث و گفتگوی آنلاین سطح بالا با موضوع “تقویت امنیت دریایی: منطقه همکاری بین المللی” ، به ریاست نخست وزیر هند ، شامگاه 9 آگوست برگزار شد. این برای اولین بار است که شورای امنیت سازمان ملل متحد جلسه رسمی جداگانه ای درباره امنیت دریایی برگزار می کند.

در جلسه بحث و گفتگو در سطح بالا ، رهبران ارشد و نمایندگان کشورهای عضو شورای امنیت و سازمان های ملل متحد از تهدیدهای فزاینده علیه امنیت ، امنیت و امنیت ابراز نگرانی کردند. کل دریا ، مانند تروریسم ، دزدی دریایی ، جنایت سازمان یافته فرامرزی ، قاچاق مواد مخدر و اسلحه در دریا ، که زندگی و معیشت جوامع ساحلی را به طور جدی تحت تأثیر قرار می دهد و بر جوامع ساحلی تأثیر منفی می گذارد. وی گفت که برای تقویت چالش های فوق ، تقویت همکاری بین المللی برای رعایت قوانین بین المللی ، به ویژه کنوانسیون 1982 سازمان ملل متحد در مورد حقوق دریا (UNCLOS 1982) ضروری است. منطقه ای و جهانی برای افزایش امنیت دریایی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *