نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

رئیس جمهور اندونزی ، جوکو ویدودو واکسن چینی علیه COVID-19 دریافت می کند newkerala.com # 7695

[ad_1]


جاکارتا [Indonesia]، 13 ژانویه: رئیس جمهور اندونزی ، جوکو ویدودو ، اولین شلیک خود را از واکسن چینی COVID-19 ، Sinovac ، در روز چهارشنبه دریافت کرد ، که نشان دهنده راه اندازی یک برنامه ایمن سازی گسترده در این کشور است. در توئیت Widodo آمده است: “من تزریق واکسن Sinovac دریافت کردم. برآورد BPOM ، 65.3٪ ، بالاتر از استاندارد WHO 50٪ است.”

اسپوتنیک گزارش داد ، رئیس اداره غذا و داروی اندونزی (BPOM) ، پنی لوکیتو ، روز دوشنبه اعلام کرد که واکسن Sinovac 65.3٪ در آزمایشات بالینی مرحله آخر در اندونزی موثر است.

ارگان ارشد اکثریت مسلمان کشور نیز واکسن را حلال – که مورد قبول اسلام است – تصویب کرده است در اقدامی که می تواند به ترغیب شهروندان محتاط کمک کند.

در توئیت ویدودو آمده است: “شورای علمای اندونزی (MUI) واکسن Sinovac را نیز حلال اعلام کرده است.”

واکسیناسیون های قبلی با مقاومت در چهارمین کشور پرجمعیت جهان روبرو شده اند. به دنبال اجازه از MUI ، رئیس جمهور اندونزی “دستور داد واکسیناسیون علیه COVID-19 بلافاصله در سراسر کشور انجام شود.”

به گزارش اسپوتنیک ، تصاویر زنده واکسیناسیون از کانال های تلویزیونی اندونزی پخش شد.

پیش از این ، BPOM واکسن Sinovac علیه COVID-19 را برای تأیید در شرایط اضطراری روز دوشنبه ارسال کرد. به گزارش اسپوتنیک ، دولت اندونزی 125 میلیون دوز واکسن سفارشی تولید شده در چین دارد و تاکنون 3 میلیون دوز آن تحویل شده است.

به گزارش اسپوتنیک ، از ابتدای شیوع همه گیر ، بیش از 846000 مورد COVID-19 توسط مقامات بهداشت عمومی در اندونزی ثبت شده است ، از جمله 10،047 آزمایش مثبت جدید ، که به تعداد کل موارد در روز سه شنبه اضافه شده است.

رئیس جمهور اندونزی ، جوکو ویدودو ، واکسن چینی علیه COVID-19 دریافت کرده است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *