نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

رئیس جمهور اندونزی ، جوکو ویدودو واکسن چینی علیه COVID-19 دریافت می کند newkerala.com # 7695جاکارتا [Indonesia]، 13 ژانویه: رئیس جمهور اندونزی ، جوکو ویدودو ، اولین شلیک خود را از واکسن چینی COVID-19 ، Sinovac ، در روز چهارشنبه دریافت کرد ، که نشان دهنده راه اندازی یک برنامه ایمن سازی گسترده در این کشور است. در توئیت Widodo آمده است: “من تزریق واکسن Sinovac دریافت کردم. برآورد BPOM ، 65.3٪ ، بالاتر از استاندارد WHO 50٪ است.”

اسپوتنیک گزارش داد ، رئیس اداره غذا و داروی اندونزی (BPOM) ، پنی لوکیتو ، روز دوشنبه اعلام کرد که واکسن Sinovac 65.3٪ در آزمایشات بالینی مرحله آخر در اندونزی موثر است.

ارگان ارشد اکثریت مسلمان کشور نیز واکسن را حلال – که مورد قبول اسلام است – تصویب کرده است در اقدامی که می تواند به ترغیب شهروندان محتاط کمک کند.

در توئیت ویدودو آمده است: “شورای علمای اندونزی (MUI) واکسن Sinovac را نیز حلال اعلام کرده است.”

واکسیناسیون های قبلی با مقاومت در چهارمین کشور پرجمعیت جهان روبرو شده اند. به دنبال اجازه از MUI ، رئیس جمهور اندونزی “دستور داد واکسیناسیون علیه COVID-19 بلافاصله در سراسر کشور انجام شود.”

به گزارش اسپوتنیک ، تصاویر زنده واکسیناسیون از کانال های تلویزیونی اندونزی پخش شد.

پیش از این ، BPOM واکسن Sinovac علیه COVID-19 را برای تأیید در شرایط اضطراری روز دوشنبه ارسال کرد. به گزارش اسپوتنیک ، دولت اندونزی 125 میلیون دوز واکسن سفارشی تولید شده در چین دارد و تاکنون 3 میلیون دوز آن تحویل شده است.

به گزارش اسپوتنیک ، از ابتدای شیوع همه گیر ، بیش از 846000 مورد COVID-19 توسط مقامات بهداشت عمومی در اندونزی ثبت شده است ، از جمله 10،047 آزمایش مثبت جدید ، که به تعداد کل موارد در روز سه شنبه اضافه شده است.

رئیس جمهور اندونزی ، جوکو ویدودو ، واکسن چینی علیه COVID-19 دریافت کرده است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *