نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دیتا فون تیس به سو abuseاستفاده از اتهامات علیه شوهر سابق مریلین مانسون پاسخ داد newkerala.com # 21738

[ad_1]

Von Tees در مورد اتهامات گفت که ادعاهای سو abuseاستفاده علیه مانسون “با تجربه او با موسیقی دان” مطابقت ندارد “.

در بیانیه ای که روز چهارشنبه در اینستاگرام منتشر شد ، فون تیس گفت كه وی توسط مانسون مورد آزار و اذیت قرار نگرفته است ، اما افزود “سو abuse استفاده از هر نوع در هیچ رابطه ای جایی ندارد.”

وی پست خود را با نوشتن این مقاله آغاز کرد: “من در حال پردازش خبری بود که روز دوشنبه در مورد مرلین منسون منتشر شد. کسانی که ابراز نگرانی من برای سلامتی من کرده اند ، من از لطف شما قدردانی می کنم.

“لطفا توجه داشته باشید که جزئیات منتشر شده با تجربه شخصی من در طول 7 سال زندگی مشترک ما مشترک نیست. اگر آنها چنین بود ، من در دسامبر 2005 با او ازدواج نمی کردم. من 12 ماه بعد به دلیل خیانت و سو abuse مصرف مواد مخدر را ترک کردم.” گفت

“سو Abاستفاده ها از هر نوع به هیچ وجه جایی ندارند. من از کسانی که مورد آزار و اذیت قرار گرفته اید می خواهم برای بهبودی و قدم برداشتن اقدامات لازم را انجام دهند. این تنها اظهارات من در این زمینه است. از احترام به من متشکرم. این درخواست “، ون تیز نتیجه گیری کرد.

مانسون هنوز به اظهارات فون تیز در مورد ازدواج آنها پاسخی نداده است ، اما این اولین بار نیست که او از راه های بحث برانگیز این هنرمند از جدایی آنها صحبت می کند. وی در مصاحبه ای در سال 2007 ، مانسون را به “رابطه نامناسب” با زن دیگری در طول ازدواج متهم کرد.

وود اغلب وقتی از مانسون می گوید که از خشونت خانگی که در طی سالها جان سالم به در برده صحبت می کند. وود و مانسون در سال 2007 ، زمانی که او 19 ساله و او 38 ساله بود ، با روابط عمومی روبرو شدند.

وود در اوایل صبح دوشنبه در یک پست اینستاگرامی گفت: “نام متجاوز من برایان وارنر است که در دنیا به او مریلین مانسون نیز می گویند. او از نوجوانی شروع به کوتاه کردن موهای من کرد و سالها به شدت مرا آزار داد. در اطاعت دستکاری شده است. من آماده هستم که با ترس از انتقام ، تهمت یا اخاذی زندگی کنم. من اینجا هستم تا این مرد خطرناک را فاش کنم و بسیاری از صنایعی را که به او فرصت داده اند قبل از اینکه بتواند زندگی بیشتر را نابود کند ، فرا می خوانم. من کنار بسیاری از قربانیان ایستاده ام که دیگر ساکت نخواهند ماند. “

چهار زن دیگر نیز آزمایش های مشابه سو abuse استفاده از مانسون را ارائه دادند. وود همچنین داستان های مشابهی را از اشلی والترز ، عکاس ، سارا مک نیلی ، مدل ، هنرمندی که فقط گابریلا معرفی می کند ، و دانش آموز اشلی مورگان ، به اشتراک گذاشت.

مانسون دوشنبه شب در یک پست اینستاگرامی به ادعاهای وود پاسخ داد.

وی نوشت: “بدیهی است که هنر من و زندگی من مدتهاست که مورد مناقشه قرار می گیرند ، اما این ادعاهای اخیر تحریف وحشتناک واقعیت برای من است.”

وی افزود: “روابط صمیمی من همیشه با شرکای همفکر کاملاً مطابقت داشته است. مهم نیست که چگونه – و چرا – اکنون دیگران تصمیم می گیرند گذشته را نادرست معرفی کنند ، این حقیقت است.”

وود در مقاله ای از رولینگ استون در سال 2016 در مورد زنده ماندن از تجاوز جنسی و خشونت خانگی صحبت کرده و روی این موضوعات تمرکز کرده است.

در نتیجه اتهامات علیه مانسون ، حضورهای آینده وی در Shudder’s Creepshow و Starz’s American Gods منتفی شد. ضبط موسیقی این خواننده ، Loma Vista Recordings ، نیز او را رد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *