نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دموکرات های مجلس عوام ایالات متحده روز چهارشنبه به استیضاح ترامپ رأی می دهند newkerala.com # 6859

[ad_1]


واشنگتن ، 12 ژانویه: دمونی ها از دموکرات های مجلس نمایندگان قصد دارند روز چهارشنبه برای استیضاح رئیس جمهور دونالد ترامپ رای بگیرند. هویر گفت که اتاق سه شنبه شب درمورد قطعنامه ای که مایک پنس معاون رئیس جمهور را به استناد به اصلاحیه 25 ام برای حذف ترامپ از قدرت و سپس تصمیم گیری در مورد قطعنامه استیضاح چهارشنبه ساعت 9 صبح رای خواهد داد. CNN

دموکرات ها روز دوشنبه به طور رسمی قطعنامه استیضاح خود را ارائه دادند و ترامپ را به “دامن زدن به یک قیام” متهم کردند که برای بار دوم برای استیضاح وی تلاش کردند.

به گزارش سی ان ان ، در مقاله استیضاح واحد ، که هنگام استعفا از سوی مجلس در جلسه کوتاه موقت روز دوشنبه معرفی شد ، به ادعاهای مکرر ترامپ مبنی بر پیروزی وی در انتخابات و سخنرانی خود در مقابل مردم در 6 ژانویه قبل از شکست شورشیان در کاپیتول اشاره دارد.

در این قطعنامه آمده است: “او یکپارچگی سیستم دموکراتیک را تهدید کرد ، در انتقال مسالمت آمیز قدرت مداخله کرد و شاخه ای برابر از دولت را ایجاد کرد. به این ترتیب وی به اعتبار رئیس جمهور خیانت کرد و صدمه آشکار به مردم ایالات متحده را دید”.

مجلس نمایندگان جمهوری خواه از اقدام دموکرات ها برای ایجاد مایک پنس معاون رئیس جمهور برای استعفا از بیست و پنجمین اصلاحیه برای برکناری ترامپ جلوگیری می کند

رئیس مجلس اقلیت ها ، کوین مک کارتی ، با استناد به بازخورد اعضا ، احتمال “حل عدم اعتماد به موجب قوانین مجلس” و همچنین کمیسیون دو حزب برای بررسی اغتشاشات را پیشنهاد کرد.

با این حال ، نانسی پلوسی ، رئیس مجلس ، روز دوشنبه در گفتگو با مجلس دموکرات ها ، ایده ترامپ برای سانسور را “انصراف” خواند و به صراحت گفت که به گفته شخصی که در گفتگو بود ، این گزینه ای نیست که وی آماده بررسی باشد. سی ان ان گزارش داد.

صحنه های آشفته و خشونت آمیز روز چهارشنبه در کاپیتول به وقوع پیوست که طرفداران ترامپ در اعتراض به رای گیری کالج انتخابات به ساختمان حمله کردند و محاصره و درگیری با پلیس را مجبور کردند.

خشونت روز چهارشنبه ساعاتی پس از آن صورت گرفت که ترامپ طرفداران خود را به جنگ با نتایج انتخابات تشویق کرد زیرا کنگره پیروزی بایدن را در انتخابات نوامبر تأیید کرد.

دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه در مورد استیضاح ترامپ رأی می دهند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *