نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دستور اجرایی ترامپ هدف آن خنثی سازی مداخله سایبری خارجی است newkerala.com # 11772

[ad_1]


سانفرانسیسکو ، 20 ژانویه: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور در حال خروج آمریکا ، با صدور دستورالعمل تلاش برای محدود کردن استفاده از محصولات و خدمات رایانش ابری در کشور توسط بازیگران مخرب سایبری خارجی.
کاخ سفید روز سه شنبه گفت که هدف بازیگران سایبری مخرب خارجی این است که با سرقت مالکیت معنوی و داده های حساس و تهدید امنیت ملی با هدایت زیرساخت های مهم کشور به فعالیت های مخرب فعال در فضای مجازی ، به اقتصاد آمریکا آسیب برسانند.

این دستور که در آخرین روز کاری کامل ترامپ امضا شده ، اشاره می کند که شرکت کنندگان خارجی از زیرساخت های ایالات متحده به عنوان سرویس (IaaS) برای کارهای مختلف در فعالیت های مخرب فعال شده در فضای مجازی استفاده می کنند.

این فعالیتها پیش از اینكه “بازیگران خارجی به زیرساختهای جایگزین روی بیاورند و شواهد مربوط به فعالیتهای قبلی خود را از بین ببرند” ردیابی و بدست آوردن اطلاعات از طریق مراحل قانونی را برای مسئولان دشوار می سازد.

محصولات IaaS به مردم امکان اجرای نرم افزار و ذخیره داده ها روی سرورهای ارائه شده برای اجاره یا اجاره را می دهد ، بدون اینکه مسئولیتی در قبال هزینه های نگهداری و عملیاتی آن سرورها داشته باشد.

این دستور اختیاراتی را برای تحمیل تعهدات مربوط به ثبت سوابق در مورد معاملات خارجی فراهم می کند.

“برای رفع این تهدیدات ، جلوگیری از استفاده بازیگران سایبری مخرب خارجی توسط محصولات IaaS در ایالات متحده و کمک به تحقیق در مورد معاملات مربوط به بازیگران سایبری مخرب خارجی ، ایالات متحده باید اطمینان حاصل کند که تأمین کنندگان محصولات IaaS را ارائه می دهند در دستورالعمل ایالات متحده ، هویت افرادی را که برای تهیه این محصولات حساب IaaS (“حساب”) دریافت می کنند تأیید کرده و سوابق این معاملات را نگهداری کنید. ”

وی افزود: “در شرایط مناسب ، برای محافظت بیشتر در برابر فعالیتهای مخرب تحت حمایت سایبری ، ایالات متحده باید دسترسی برخی از شرکت کنندگان خارجی به محصولات IaaS در ایالات متحده را نیز محدود کند.”

دستور اجرایی ترامپ برای خنثی سازی مداخله سایبری خارجی است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *