نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

در اینجا نحوه جشن گرفتن جوایز گرمی امسال آورده شده است newkerala.com # 20752

[ad_1]

ANI / 12 ساعت پیش

واشنگتن ، 3 فوریه: بیماری همه گیر ویروس کرونا تقریباً همه چیز را متوقف کرده است ، بسیاری از مراسم اهدای جوایز و فعالیت های فرهنگی با شدت بحران سلامت روبرو هستند. اگرچه همه هنوز نامشخص هستند ، اما جزئیات زیادی درباره جوایز گرمی امسال فاش شده است.

به گفته ورایتی ، جزئیات زیادی درباره چگونگی نمایش شروع به ظهور می کند ، اگرچه مانند هر چیز دیگری در طول همه گیر ، همه اینها ممکن است تغییر کند.

طبق این نشریه ، مراسم پیش رو در قسمت باز مرکز همایش ها در لس آنجلس و با خانه سنتی نمایشگاه Staples Center برگزار می شود که اساساً در کنار همسایه قرار دارد.

با توجه به امنیت همه ، مخاطبی وجود نخواهد داشت ، اگرچه تعداد کمی از رسانه ها حضور خواهند داشت و برنامه ها به پخش زنده فرش قرمز با مجریان و مجریان نیاز دارد. بیشتر نمایندگان رسانه قبلاً برای نمایش های مجازی ثبت نام کرده اند.

تعدادی از اجرای زنده برنامه ریزی شده است ، اما احتمالاً بسیاری از آنها پیش ضبط می شوند ، احتمالاً در مکانهایی غیر از مرکز همایش ها. این نمایش در پاسخ به افزایش شدید موارد COVID-19 در جنوب کالیفرنیا در اواخر سال گذشته از 31 ژانویه به 14 مارس موکول شد.

بیانسه با 9 عنوان در 8 دسته بیشترین نامزدی را در این مراسم دارد. تیلور سویفت ، دعا لیپا و ردی ردی ریچ از دیگر مدعیان بزرگ دریافت جایزه هستند.

رئیس گرمی هاروی میسون جونیور اخیراً به ورایتی گفت که این نمایش “در داخل و اطراف” مرکز همایش ها برگزار می شود ، جایی که “جایی برای فعالیت های داخل و خارج وجود دارد.”

در حال حاضر ، مکان دقیق مشخص نیست ، اما LA Live ، منطقه باز اطراف دو ساختمان ، ممکن است یک گزینه باشد. سقف مکان را می توان در نظر گرفت یا Gilbert Lindsay Plaza ، جایی که اغلب فرش های قرمز در آن یافت می شود. همچنین ممکن است که بخشها توسط هر دو یا سه مرحله بندی شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *