نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

در اینجا نحوه جشن گرفتن جوایز گرمی امسال آورده شده است newkerala.com # 20752


ANI / 12 ساعت پیش

واشنگتن ، 3 فوریه: بیماری همه گیر ویروس کرونا تقریباً همه چیز را متوقف کرده است ، بسیاری از مراسم اهدای جوایز و فعالیت های فرهنگی با شدت بحران سلامت روبرو هستند. اگرچه همه هنوز نامشخص هستند ، اما جزئیات زیادی درباره جوایز گرمی امسال فاش شده است.

به گفته ورایتی ، جزئیات زیادی درباره چگونگی نمایش شروع به ظهور می کند ، اگرچه مانند هر چیز دیگری در طول همه گیر ، همه اینها ممکن است تغییر کند.

طبق این نشریه ، مراسم پیش رو در قسمت باز مرکز همایش ها در لس آنجلس و با خانه سنتی نمایشگاه Staples Center برگزار می شود که اساساً در کنار همسایه قرار دارد.

با توجه به امنیت همه ، مخاطبی وجود نخواهد داشت ، اگرچه تعداد کمی از رسانه ها حضور خواهند داشت و برنامه ها به پخش زنده فرش قرمز با مجریان و مجریان نیاز دارد. بیشتر نمایندگان رسانه قبلاً برای نمایش های مجازی ثبت نام کرده اند.

تعدادی از اجرای زنده برنامه ریزی شده است ، اما احتمالاً بسیاری از آنها پیش ضبط می شوند ، احتمالاً در مکانهایی غیر از مرکز همایش ها. این نمایش در پاسخ به افزایش شدید موارد COVID-19 در جنوب کالیفرنیا در اواخر سال گذشته از 31 ژانویه به 14 مارس موکول شد.

بیانسه با 9 عنوان در 8 دسته بیشترین نامزدی را در این مراسم دارد. تیلور سویفت ، دعا لیپا و ردی ردی ریچ از دیگر مدعیان بزرگ دریافت جایزه هستند.

رئیس گرمی هاروی میسون جونیور اخیراً به ورایتی گفت که این نمایش “در داخل و اطراف” مرکز همایش ها برگزار می شود ، جایی که “جایی برای فعالیت های داخل و خارج وجود دارد.”

در حال حاضر ، مکان دقیق مشخص نیست ، اما LA Live ، منطقه باز اطراف دو ساختمان ، ممکن است یک گزینه باشد. سقف مکان را می توان در نظر گرفت یا Gilbert Lindsay Plaza ، جایی که اغلب فرش های قرمز در آن یافت می شود. همچنین ممکن است که بخشها توسط هر دو یا سه مرحله بندی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *