نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

در اینجا لیست کامل نامزدها است newkerala.com # 21158

[ad_1]

به گفته ورایتی ، بهترین مدعیان در گروه های فیلم شامل The Chicago Trial 7 ، The Father and One Night in Miami و بهترین مدعیان تلویزیون شامل The Queen’s Gambit ، The Cancellation و The Crown هستند.

انتظار می رود عکس هایی که شامل درام The 7 of Aaron Sorkin و The One Night in Miami توسط Regina King است به ترتیب غول های پخش جریانی Netflix و Amazon Prime Video را به ترتیب در تلویزیون و فیلم تسلط دهند.

از همه قابل توجه تر ، ستاره “میناری” استیون یون برای یک خانواده کره ای که آرزوی آمریکایی را دنبال می کنند از بهترین مسابقه فیلم حذف خواهد شد ، زیرا گفتگوی فیلم تقریباً به زبان کره ای است. سرنوشت مشابه و بحث برانگیزی در سال گذشته برای خداحافظی لولو وانگ اتفاق افتاد.

اولین برندگان بهترین بازیگر نقش اول زن در یک درام شامل ویولا دیویس برای بازی در تیتراژ Ma Rainey در فیلم The Black Bottom of Ma Rainey ، ونسا کربی برای بازی در فیلم “Pieces of a Woman” و فرانسیس مک دورمن برای بازی در نقش indie است. درام. Nomadland.

طبق گفته های ورایتی ، ریز احمد (‘Sound of Metal’) ، چادویک بوسمن فقید (‘ته سیاه Ma Ma Rainey’) و دلروی لیندو (‘Da 5 Bloods) برای بهترین بازیگر نقش اصلی یک درام رقابت می کنند

مراسم امسال 28 فوریه ساعت 5:00 بعد از ظهر PT از NBC به طور مستقیم پخش خواهد شد. تینا فای و ایمی پولر پس از میزبانی از مراسم 2013-2015 ، برای میزبانی گلدن گلوب برمی گردند.

لیست کامل نامزدها را در زیر مشاهده کنید

بهترین مجموعه تلویزیونی – موزیکال یا کمدی

“امیلی در پاریس” (نتفلیکس)

مهماندار (HBO Max)

“بزرگ” (هولو)

Crete Creek (CBC)

تد لاسو (Apple TV Plus)

بهترین اجرای بازیگر در یک مجموعه تلویزیونی – درام

جیسون بیتمن (“Ozark”)

جاش اوکانر (“تاج”)

باب اودنکرک (“Better Call Saul”)

آل پاچینو (“شکارچیان”)

متیو ریز (“پری میسون”)

بهترین بازی در نقش بازیگر در یک سریال یا فیلم محدود خلق شده برای تلویزیون

کیت بلانشت (“خانم امریکا”)

دیزی ادگار-جونز (“افراد عادی”)

شیرا هاس (“غیرمتعارف”)

نیکول کیدمن (“لغو”)

Anya Taylor-Joy (The Queen’s Gambit)

بهترین کارگردانی – فیلم

زمرد فنل (“زن جوان امیدوار کننده”)

دیوید فینچر ، “مانک” (نتفلیکس)

رجینا کینگ ، “یک شب در میامی” (استودیوی آمازون)

آرون سورکین ، “روند شیکاگو 7” (نتفلیکس)

کلوئی ژائو ، “Nomadland” (کانون توجه)

بهترین بازیگر زن یک فیلم – موزیکال یا کمدی

ماریا باکالووا (“فیلم بعدی بورات”)

کیت هادسون (“موسیقی”)

میشل فایفر (Exit فرانسه)

Rosamund Pike (“من خیلی علاقه مندم”)

آنیا تیلور-جوی (“اما”)

بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک فیلم – درام

ریز احمد (“صدای فلز”)

Chadwick Bozeman (پایین سیاه ما راین)

آنتونی هاپکینز (“پدر”)

گری اولدمن (“راهب”)

طاهر رحیم (“مورها”)

بهترین سریال تلویزیونی – درام

تاج (Netflix)

“کشور لاوکرفت” (HBO Max)

ماندالوریان (دیزنی پلاس)

Ozark (نتفلیکس)

Ratched (Netflix)

بهترین بازیگر نقش اول زن در یک سریال تلویزیونی – درام

اولیویا کلمن (“تاج”)

جودی کامر (“قتل اوا”)

اما کورین (“تاج”)

لورا لینی (“Ozark”)

سارا پالسون (“Ratched”)

بهترین بازیگری بازیگر در یک سریال یا فیلم محدود خلق شده برای تلویزیون

برایان کرانستون (“افتخار شما”)

جف دانیلز (قانون دنباله دار)

هیو گرانت (“لغو”)

Ethan Hawke (“پروردگار خوب پرنده”)

مارک روفالو (“من می دانم این بسیار درست است”)

بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک فیلم – موزیکال یا کمدی

ساکا بارون کوهن (“Borat متعاقب آن Moviefilm”)

جیمز کوردون (“پروم”)

لین مانوئل میراندا (“همیلتون”)

Dev Patel (“داستان شخصی دیوید کاپرفیلد”)

اندی سامبرگ (پالم اسپرینگز)

بهترین بازیگر زن فیلم – درام

ویولا دیویس (“پایین سیاه ما رینی”)

روز آندرا (آمریکا و بیلی تعطیلات)

ونسا کربی (“تکه های یک زن”)

فرانسیس مک دورماند (Nomadland)

کری مولیگان (“زن جوان امیدوار کننده”)

بهترین فیلم – درام

“پدر” (Sony Pictures Classics)

“مانک” (Netflix)

“Nomadland” (کانون توجه)

“زن جوان امیدوار کننده” (توابع تمرکز)

دادگاه شیکاگو 7 (نتفلیکس)

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در هر فیلمی

ساشا بارون کوهن (“دادگاه شیکاگو 7”)

دانیل کالوویا (“یهودا و مسیح سیاه”)

جارد لتو (چیزهای کوچک)

بیل موری (“On the Rocks”)

لسلی اودوم جونیور (“یک شب در میامی”)

بهترین نتیجه اصلی – یک فیلم

“آسمان نیمه شب” (نتفلیکس) – الکساندر دسپلا

برادران وارنت – لودویگ گورانسون

“اخبار جهان” (تصاویر جهانی) – جیمز نیوتن هاوارد

“مانک” (نتفلیکس) – ترنت رزنور ، آتیکوس راس

“روح” (پیکسار) – ترنت رزنور ، آتیکوس راس ، جان باتیست

بهترین بازی به عنوان بازیگر در یک مجموعه تلویزیونی – موزیکال یا کمدی

لیلی کالینز (“امیلی در پاریس”)

Kaylee Cuoco (“مهماندار”)

El Fanning (بزرگ)

جین لوی (“لیست پخش فوق العاده Zoe”)

کاترین اوهارا (“نهر شیطان”)

بهترین سریال یا فیلم محدود تلویزیونی ساخته شده برای تلویزیون

“مردم عادی” (هولو / بی بی سی)

The Queen’s Gambit (Netflix)

“تبر کوچک” (استودیوی آمازون / بی بی سی)

لغو (HBO)

“غیرمتعارف” (Netflix)

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک مجموعه تلویزیونی ، نسخه محدود یا فیلم خلق شده برای تلویزیون

جان بویگا (“تبر کوچک”)

Brendan Gleeson (قانون کومی)

دن لوی (“نهر شیطان”)

جیم پارسونز (هالیوود)

دونالد ساترلند (“لغو”)

بهترین فیلم – موزیکال یا کمدی

“Borat follow-up Moviefilm” (استودیوی آمازون)

“همیلتون” (عکسهای والت دیزنی)

پالم اسپرینگز (نئون)

“موسیقی” (سرگرمی عمودی)

The Prom (Netflix)

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در هر فیلم

گلن کلوز (“Hilbili Elegy”)

اولیویا کلمن (“پدر”)

جودی فاستر (“The Moorish”)

آماندا سیفرید (“راهب”)

هلنا زنگل (“اخبار جهانی”)

بهترین فیلم – زبان خارجی

“دور دیگری” (ساموئل گلدوین فیلم)

“La Llorona” (لرزیدن)

زندگی پیش رو (Netflix)

“مناره ها” (A24)

“دو نفر از ما” (تصاویر مگنولیا)

بهترین فیلمنامه – فیلم

“زن جوان امیدوار کننده” (توابع تمرکز)

“مانک” (Netflix)

دادگاه شیکاگو 7 (نتفلیکس)

“پدر” (Sony Pictures Classics)

“Nomadland” (کانون توجه)

بهترین بازی به عنوان بازیگر در یک مجموعه تلویزیونی – موزیکال یا کمدی

دون چیدل (“دوشنبه سیاه”)

نیکلاس هولت (بزرگ)

یوجین لوی (غلاف کرت)

جیسون سودئیکیس (“تد لاسو”)

رامی یوسف (“رامی”)

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک مجموعه تلویزیونی ، نسخه محدود یا فیلم ساخته شده برای تلویزیون

جیلیان اندرسون (تاج)

هلنا بونهام کارتر (“تاج”)

جولیا گارنر (“Ozark”)

آنی مورفی (غلاف کرت)

سینتیا نیکسون (“Ratched”)

بهترین آهنگ اصلی – فیلم

“برای تو بجنگ” از “یهودا و مسیح سیاه” (برادران وارنر) – HER، Dernst Emil II، Tiara Thomas

“صدای من را بشنو” از “روند شیکاگو 7” (نتفلیکس) – دانیل پمبرتون ، سلست

Yo Si (قابل مشاهده) از Life Ahead (Netflix) – دایان وارن ، لورا پاوسینی ، نیکولو آلیاردی

“حالا صحبت کن” از “یک شب در میامی” (استودیوی آمازون) – لسلی اودوم جونیور ، سام اشورث

“Tigress and Tweed” از “USA vs Billy Holiday” (هولو) – روز آندرا ، رافائل سعدیک

بهترین فیلم – انیمیشن

“The Croods A New Age” (تصاویر جهانی)

بعدی (عکسهای والت دیزنی)

بالای ماه (نتفلیکس)

“روح” (تصاویر والت دیزنی)

“گرگ ها” (سالن کارتون).

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *