نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

درخشش توپ بدون بزاق به شدت در زمین در چنای: Bumrah newkerala.com # 22421

[ad_1]

“در اینجا توپ پس از مدتی نرم می شود و هنگامی که دروازه در سمت صاف تر است و بازگشت توپ کوچکتر است ، شما با گزینه های محدودی روبرو می شوید. شما در حال تلاش برای کشف کردن آنچه می توانید با کارهای محدود (گزینه ها) در دست داشته باشید ، است. بله ، “وقتی توپ نرم می شود و خیلی خوب درخشان نمی شود ، محدود است – به دلیل قوانین جدید کوید که ما نمی توانیم از بزاق استفاده کنیم. بنابراین حفظ توپ در آن زمان بسیار دشوار است” ، 27 ساله – پیر بومرا روز پنجشنبه به رسانه ها گفت.

بولینگ ها در هند برای بدست آوردن ویکت تلاش می کردند زیرا انگلیس روز اول را با 263 برای سه به پایان رساند. Bumrah دو نوع از این بندها را انتخاب کرد (40/2/2 در 3/18) ، از جمله یکی در پایان روز. هر دو اخراج او تصمیماتی قبل از یک قدم بود و به نظر می رسید توپ وارد دروازه بانهای جنگنده شده است.

“هنگامی که ویکت در سمت صاف تر است – به دلیل قوانین جدید Covid – امکانات بسیار کمی برای نورپردازی توپ وجود دارد. در هند توپ فرسوده می شود. برای بازگرداندن توپ ، باید یک طرف آن را سنگین کنید. گاهی اوقات عرق از بین نمی رود او واقعاً کار می کند “شما نمی توانید یک طرف را سنگین کنید. اما در حال حاضر این قانون بازی است. ما باید با آنچه که داریم کنار بیاییم” ، در مورد چالش بولینگ در مسیرهای مسطح در شرایط فعلی گفت:

بومرا که تمام 17 بازی آزمایشی قبلی خود را در خارج از کشور انجام داده بود و 79 ویکت گرفته بود ، اولین تست خانگی خود را جالب توصیف کرد.

“این اولین بازی من است. بنابراین اینجا در سمت چاپلوس تر بود. حرکت های جانبی زیادی در آنجا نبود. توپ فرسوده شد زیرا دروازه سخت و خشک بود. این اولین بازی جالب برای من در اینجا بود. ما” دوباره سعی نکنید “ما از اینکه دروازه چیست شکایت داریم. ما در تلاش هستیم گزینه ها و نحوه حل آن را بفهمیم. ما در حال بررسی گزینه های موجود هستیم و سعی در ایجاد فرصت داریم و سعی می کنیم تا حد ممکن شانس ایجاد کنیم” او گفت. (IANS / 9 ساعت پیش)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *