نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دخترم کاملاً مستقل است newkerala.com # 9955لس آنجلس ، 17 ژانویه: زوئی دشانل ، بازیگر زن ، گفت كه دختر پنج ساله او ، السی ، بسیار مستقل است و برای همه باز نیست ، در حالی كه پسر دو ساله كوچكتر او ، چارلی ، از اجتماع بیشتری برخوردار است. دشانل هنگام صحبت درباره فرزندانش گفت: “دخترم بسیار مستقل است و به روی همه باز نیست. از طرف دیگر پسرم همیشه آماده است تا او را بغل كنند.”

دشانل با شروع به کار برای نوع فیلم های خود گفت: “من فیلم هایی را دوست دارم که هیچ برشی مداوم وجود نداشته باشد و فقط زمان کافی برای گفتن داستان داشته باشد و دیدن یک فریم که پخش می شود بسیار خوب است ، مردم در آن زمان کمتر احساس عصبی می کنند.”

وی افزود که ویل فرل ، که با آنها در “جن” (2003) و “عبور زمستان” (2005) کار کرده است ، ستاره محبوب او است.

“ویل بسیار خوب و مهربان است. من وقتی فیلم را ساختم بسیار جوان بودم ، این نقشی عاشقانه داشت و بسیار عصبی بودم و ویل نیز شخصیتی دوستانه و دوستانه بود. در سر صحنه ، ویل با همه خوب بود و من دوست دارم ببینم کسی که وقت می گذارد تا با همه مهربان باشد و من واقعاً این را تحسین می کنم ، “او گفت.

این بازیگر گفت که معتقد است هنگام ساخت فیلم احساس مثبت دارد.

وی در بخشی از نمایش درو باریمور شو که در کافه زی پخش می شود ، گفت: “از تجربه من ، اگر از انجام کاری لذت می برم ، خوب است و برعکس.”

زوئی دشانل: دخترم بسیار مستقل است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *