نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دالی پرتون می گوید: مدال آزادی ریاست جمهوری دولت ترامپ دو بار رد شد ، # 20569 دالی پرتون

[ad_1]


واشنگتن ، 2 فوریه: دالی پرتون ، ستاره افسانه ای موسیقی کانتری گفت که دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق دو بار به او پیشنهاد مدال ریاست جمهوری برای آزادی را داده است ، اما هر دو درخواست را رد کرده است. به گزارش فاکس نیوز ، این خواننده 75 ساله در مصاحبه با “امروز با هدی و جنا” که صبح روز سه شنبه پخش می شود ، این موضوع را فاش کرد.

وی گفت: “من نمی توانستم آن را مصرف کنم زیرا شوهرم بیمار بود و سپس دوباره از من در این مورد س askedال شد و من به دلیل COVID به مسافرت نمی رفتم.”

پرتون گفت که او همچنین از رئیس جمهور جو بایدن در مورد این جایزه ، بالاترین افتخار مدنی کشور شنیده است.

به گزارش فاکس نیوز ، در ماه آوریل ، 9 بار برنده گرمی گفت که او 1 میلیون دلار به تحقیق در دانشگاه وندربیلت در تنسی کمک کرده است.

با گذشت بیش از هفت ماه ، مشخص شد که کمک مالی پرتون و کارهایی که محققان در Vanderbilt در مراحل آزمایشی انجام داده اند ، باعث شد که Moderna اعلام کند که واکسن ویروس کرونا تولید کرده است که تقریباً 95٪ موثر است.

طرفداران او اعتبار وی را برای کمک به درمان ویروس می دانند.

“اکنون این احساس را دارم که اگر آن را انتخاب کنم ، درگیر سیاست می شوم ، بنابراین مطمئن نیستم.” اما من برای این جوایز کار نمی کنم. خوب خواهد بود ، اما من حتی مطمئن نیستم که لیاقت آن را داشته باشم. اما تعارف خوبی برای مردم است که فکر می کنند لیاقت آن را دارند ، “پرتون در پیشنهادی از بایدن گفت.

فاکس نیوز گزارش داد که خواننده ‘Here You Come Again’ ماه گذشته 75 سالگی خود را جشن گرفت ، اما در 21 ژانویه با مرگ برادرش رندی پرتون با فاجعه روبرو شد.

خبر درگذشت رندی تنها چند سال پس از فوت برادر دیگرشان ، فلوید استل پرتون در سال 2018 منتشر شد.

ماه گذشته ، بیل بلیشیک ، سرمربی نیو انگلند پاتریوت از دریافت مدال آزادی ریاست جمهوری از ترامپ خودداری كرد ، كه ظاهراً توسط دوستی با سرمایه دار میلیاردر از بین رفته است.

دالی پرتون می گوید ، دولت ترامپ دو بار از مدال ریاست جمهوری برای آزادی محروم شده است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *