نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دادگاه عالی انگلستان از آزاد کردن پول برای ویجی مالیا newkerala.com # 7466 خودداری می کند

[ad_1]


توسط پونام جوشی ، لندن ، 13 ژانویه: تاجر فراری ویجای مالیا توسط دادگاه انگلیس رد شده است ، زیرا بخش قابل توجهی از پول خود را به عنوان بخشی از روند ورشکستگی گسترده تری که توسط کنسرسیومی از بانک ها. قاضی دادگاه ورشکستگی و شرکت های دیوان عالی لندن از آزادی وجوه خودداری کردند و گفتند مالیا اطلاعات لازم را برای اجازه انتشار وجوه ارائه نکرده است.

با این حال ، قاضی سباستین پرنتیس موافقت کرد تا بودجه کافی برای مالیا فراهم کند تا درخواست تجدیدنظر درخواستی را که قرار است روز چهارشنبه (13 ژانویه) علیه این رد درخواست کند ، پوشش دهد.

مالیا 65 ساله در سال 2018 به اتهام کلاهبرداری توسط کنسرسیومی بیش از 1 میلیارد پوندی از بانک های هند در ارتباط با شرکت هواپیمایی Kingfisher در حال حاضر در سال 2009 به استرداد هند محکوم شد. این حکم استرداد تایید شد. درخواست تجدید نظر در دادگاه عالی انگلیس در آوریل 2020.

با این حال ، وزیر کشور انگلیس پریتی پاتل به دلیل وضعیت فنی حقوقی ، که در حال حاضر توسط وزارت کشور انگلیس در حال بررسی است ، از امضای دستور استرداد امتناع ورزید.

همچنین اعتقاد بر این است که مالیا از انگلیس درخواست پناهندگی سیاسی کرده است.

وی در حالی که به نبردهای قانونی خود ادامه می داد خواستار آزادی وجوه بود. این سرمایه دار از دادگاه برای استفاده از بخشی از 2.9 میلیون پوند انگلیس از فروش یک عمارت در جزیره Ile St Marguerite ، یک جزیره مدیترانه ای در ساحل جنوبی ریویای مخلوط فرانسوی فرانسه ، در میدان دید کانن خواستار تأیید دادگاه شده است.

درآمد حاصل از فروش و دارایی های دیگر در اختیار مالیا توسط دفتر صندوق های قضایی (CFO) نگهداری می شود ، در حالی که مالیا در حال مبارزه با مراحل ورشکستگی علیه کنسرسیومی از بانک ها است که شامل بانک دولتی هند (SBI) ، بانک ملی پنجاب (PNB) است. ) و یونایتد بانک هند هنگام تلاش برای جبران ضرر و زیان خود.

وکیل ملیا ، فیلیپ مارشال ، به دادگاه گفت که موکلش برای پرداخت هزینه های حقوقی به فوریت به پول احتیاج دارد. وی همچنین گفت که درآمدی که مالیا از طریق کار “مشاوره” به آن وابسته بود نیز به حالت تعلیق درآمده است.

قاضی پرنتیس ، با رد این درخواست ، س whatال کرد که چه بر سر دیگر دارایی های مالیا آمده است ، از جمله جواهرات و یک سری ماشین های لوکس – از جمله یک محصول ارزشمند فراری. مارشال ادعا می کند که تمام دارایی های وی تحت “دستور کنترل” است و مالیا به کمی بیش از 250،000 پوند کاهش یافته است که در یک حساب بانکی نگهداری می شود.

تونی بسوریک ، وكیل نمایندگی بانك های هند ، گفت: آزاد كردن وجوه به مالی این اجازه را می دهد تا وجوهی را كه باید به بدهی بانك ها پرداخت شود ، پخش كند.

انتظار می رود جلسه دادرسی کامل در مورد آزادی مالیا برای هزینه های دادرسی و همچنین هزینه های زندگی در دادگاه عالی در 22 ژانویه برگزار شود.

دادگاه عالی انگلستان از آزاد كردن پول برای ویجی مالا خودداری كرد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *