نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دادخواست در فضای داده های شخصی افزایش می یابد: Huawei newkerala.com # 11717

[ad_1]


پکن ، 20 ژانویه: هوآوی روز چهارشنبه گفت که مشاغل شاهد افزایش دادخواهی در مورد داده های شخصی در سالهای 2021-2022 خواهند بود ، از شرکتها می خواهد تا بر روی به حداقل رساندن داده ها و مدیریت تداوم تجارت تمرکز کنند تا کاهش چالش های امنیت داده
طی یک وبینار ، یورگ توماس ، مدیر دفتر حفاظت از داده ها ، هوآوی گفت: “ما می توانیم شاهد افزایش پرونده های قضایی به سبک اقدام جمعی در فضای داده های شخصی در سالهای 22-2021 باشیم راه حل های قضایی به عنوان یک روش بالقوه سریعتر برای جبران حقوق در هنگام نقض حقوق داده های آنها “.

مشاغل باید در مورد انتقال داده ها و انواع داده های منتقل شده شفاف باشند و الزامات قانونی را در حوزه قضایی دریافت کننده در نظر بگیرند.

بازگشت به اصول اساسی ضروری است و سوابق مربوط به فعالیتهای پردازش (RoPa) ، اخطارهای حریم خصوصی و کوکی ها باید همیشه به روز باشند و با قوانین قابل اجرا مطابقت داشته باشند.

Huawei میزبان یک وبینار متشکل از یک پانل متخصص برای بحث در مورد درسهای حفاظت از داده های آموخته شده در سال 2020 و روندهای مورد انتظار در سال 2021 بود.

به گفته توماس ، از منظر پایدار درازمدت ، سازمان ها باید حداقل و محرمانه بودن داده ها را با طراحی و پیش فرض بپذیرند و “در هر زمان از وجود برنامه های مدیریت تداوم تجارت (BCM) اطمینان حاصل کنند.”

2020 یک سال چالش برانگیز برای محافظت از داده ها بود ، و ردیابی تماس دیجیتال Covid-19 و نظارت بر بهداشت عمومی به فضای پیچیده قوانین حقوق بشر و حریم خصوصی افزود.

رامسس گالگو ، رئیس بین الملل گفت: “ما که در یک دوره تولید ابر زندگی می کنیم ، به طور فزاینده ای با ظهور فناوری اطلاعات سایه یا داده های سایه روبرو هستیم ، جایی که محتوا در چندین ابر بایگانی می شود بدون اینکه دانش بخش های انطباق داده ها را داشته باشد.” مدیر فناوری ، امنیت سایبری ، تمرکز خرد.

او گفت که این فن آوری به ایجاد محافل اعتماد کمک خواهد کرد؟ پس داده ها نباید قابل مشاهده یا فعال باشند.

وی در مورد رمزگذاری و رمزگذاری به عنوان استراتژی های موثر کاهش خطر که شرکت ها می توانند اتخاذ کنند و می تواند با نقض داده های ناگوار به دادگاه مراجعه کند صحبت می کند.

دادخواهی در فضای داده های شخصی در حال افزایش است: Huawei

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *