نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دادخواست در فضای داده های شخصی افزایش می یابد: Huawei newkerala.com # 11717پکن ، 20 ژانویه: هوآوی روز چهارشنبه گفت که مشاغل شاهد افزایش دادخواهی در مورد داده های شخصی در سالهای 2021-2022 خواهند بود ، از شرکتها می خواهد تا بر روی به حداقل رساندن داده ها و مدیریت تداوم تجارت تمرکز کنند تا کاهش چالش های امنیت داده
طی یک وبینار ، یورگ توماس ، مدیر دفتر حفاظت از داده ها ، هوآوی گفت: “ما می توانیم شاهد افزایش پرونده های قضایی به سبک اقدام جمعی در فضای داده های شخصی در سالهای 22-2021 باشیم راه حل های قضایی به عنوان یک روش بالقوه سریعتر برای جبران حقوق در هنگام نقض حقوق داده های آنها “.

مشاغل باید در مورد انتقال داده ها و انواع داده های منتقل شده شفاف باشند و الزامات قانونی را در حوزه قضایی دریافت کننده در نظر بگیرند.

بازگشت به اصول اساسی ضروری است و سوابق مربوط به فعالیتهای پردازش (RoPa) ، اخطارهای حریم خصوصی و کوکی ها باید همیشه به روز باشند و با قوانین قابل اجرا مطابقت داشته باشند.

Huawei میزبان یک وبینار متشکل از یک پانل متخصص برای بحث در مورد درسهای حفاظت از داده های آموخته شده در سال 2020 و روندهای مورد انتظار در سال 2021 بود.

به گفته توماس ، از منظر پایدار درازمدت ، سازمان ها باید حداقل و محرمانه بودن داده ها را با طراحی و پیش فرض بپذیرند و “در هر زمان از وجود برنامه های مدیریت تداوم تجارت (BCM) اطمینان حاصل کنند.”

2020 یک سال چالش برانگیز برای محافظت از داده ها بود ، و ردیابی تماس دیجیتال Covid-19 و نظارت بر بهداشت عمومی به فضای پیچیده قوانین حقوق بشر و حریم خصوصی افزود.

رامسس گالگو ، رئیس بین الملل گفت: “ما که در یک دوره تولید ابر زندگی می کنیم ، به طور فزاینده ای با ظهور فناوری اطلاعات سایه یا داده های سایه روبرو هستیم ، جایی که محتوا در چندین ابر بایگانی می شود بدون اینکه دانش بخش های انطباق داده ها را داشته باشد.” مدیر فناوری ، امنیت سایبری ، تمرکز خرد.

او گفت که این فن آوری به ایجاد محافل اعتماد کمک خواهد کرد؟ پس داده ها نباید قابل مشاهده یا فعال باشند.

وی در مورد رمزگذاری و رمزگذاری به عنوان استراتژی های موثر کاهش خطر که شرکت ها می توانند اتخاذ کنند و می تواند با نقض داده های ناگوار به دادگاه مراجعه کند صحبت می کند.

دادخواهی در فضای داده های شخصی در حال افزایش است: Huawei

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *