نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

خطر آتش سوزی بوته ای استرالیا ، 700k را کاهش داد newkerala.com

[ad_1]


آدلاید ، 12 ژانویه: مقامات روز سه شنبه گفتند: خطر آتش سوزی سریع در ایالت استرالیای جنوبی (SA) پس از سوزاندن هزاران هکتار زمین کاهش یافته است.
در خبر بروزرسانی ، سرویس آتش نشانی ایالت (CFS) اعلام کرد که آتش سوزی ، اولین آتش سوزی مهم در SA در سال جاری ، دیگر تهدید قابل توجهی برای شهر Lucindale ، در حدود 350 کیلومتری جنوب شرقی آدلاید ، پایتخت ایالت نیست.

اوایل روز دوشنبه ، آتش سوزی به حومه شهر رسید ، در حالی که در حال حاضر نزدیک به 17000 هکتار زمین را سوزانده بود ، یک مزرعه محلی و زیرساخت های دام ویران شد.

نیک مک براید ، نماینده پارلمان منطقه در SA ، گفت که تا حدود 2000 گوسفند و 200 راس دام در این آتش سوزی تلف شده اند.

وی صبح روز سه شنبه به شرکت تلویزیونی استرالیا گفت: “این ضررهای بزرگی برای افرادی است که سهام خود را در این منطقه از دست داده اند زیرا آنها اساساً مشغول چریدن تجارت هستند.”

بیش از 40 ماشین آتش نشانی و شش بمب آب برای مبارزه با آتش سوزی در روز دوشنبه مستقر شدند ، یک روز ممنوعیت کامل آتش سوزی در SA با نزدیک شدن درجه حرارت به 40 درجه سانتیگراد در برخی مناطق.

علیرغم کاهش تهدید ، CFS به ساکنان لوسیندیل هشدار داد تا نسبت به تغییر شرایط هوشیار باشند.

در اوایل این ماه ، چندین آتش سوزی بزرگ زندگی و خانه ها را در استرالیای غربی تهدید کرد.

در دسامبر سال 2020 ، در پی گسترش آتش سوزی های غیرقانونی ، آتش سوزی بیش از نیمی از جزیره Fraser را در فهرست میراث جهانی در سواحل شرقی کوئینزلند سوزاند.

آتش سوزی جزیره فریزر یکی از مهمترین شعله های آتش استرالیا است که از فصل آتش سوزی تابستان سیاه 2019-2020 شاهد آن بوده است ، که هزاران خانه را ویران کرد و 33 نفر از جمله 9 آتش نشان جان خود را از دست داد.

نزدیک به 3 میلیارد حیوان نیز کشته یا آواره شده اند و آتش سوزی به بسیاری از گونه های در معرض خطر و جوامع زیست محیطی آسیب رسانده است.

خطر “ویرانگر” آتش سوزی بوش استرالیا کاهش یافته است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *