نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

خطرناک ترین آب و هوای کوید در انگلیس: CMO newkerala.com # 6856

[ad_1]


لندن ، 12 ژانویه: کریس ویتی ، افسر ارشد پزشکی انگلیس هشدار داد ، “خطرناکترین هوا” بیماری همه گیر ویروس کرونا در انگلیس هنوز قبل از انتشار واکسن فرا رسیده است.
وی به بی بی سی گفت ، هفته های آینده “بدترین” بیماری همه گیر سرویس بهداشت ملی (NHS) خواهد بود و از مردم می خواهد که همه تماس های غیرضروری با دیگران را به حداقل برسانند.

شین هوا گزارش داد: “یک فرصت بسیار خوب وجود دارد که اگر با کسی غیر ضروری ملاقات کنید ، او دچار یک پوک شود.”

به گفته ویتی ، فقط در انگلیس بیش از 30 هزار نفر با Covid-19 در بیمارستان ها بودند ، در حالی که در آوریل گذشته حدود 18000 نفر در اوج بودند.

وی گفت: “کسی که از تعداد بستری شدن در بیمارستان شوکه نشود ، اصلاً این موضوع را درک نکرده است.”

وی افزود: “این وضعیت وحشتناکی است.”

براساس ارقام رسمی منتشر شده در روز یکشنبه ، 54،940 نفر دیگر در انگلیس آزمایش Covid-19 را انجام داده اند که در مجموع 3،072،349 مورد ویروس کرونا در کشور وجود دارد.

داده ها نشان می دهد 563 نفر دیگر طی 28 روز پس از آزمایش مثبت درگذشت و تعداد کل مرگ های مربوط به ویروس کرونا در انگلیس را به 81،431 رساند.

وزیر بهداشت انگلیس مت هانکوک روز یکشنبه هشدار داد که اجرای قوانین قفل کردن “می تواند کشنده باشد” و از مردم خواست در میان عفونت های ویروس کرونا در خانه بمانند.

هانکوک گفت: “هر وقت سعی می کنید قوانینی را که می تواند کشنده باشد تغییر دهید” و در خانه بمانید “مهمترین کاری است که می توانیم به عنوان یک جامعه انجام دهیم.”

“خطرناکترین زمان” کوید در انگلیس: CMO

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *