نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کاپ قاعدگی را چگونه تهیه کنیم ؟

خرید کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی چگونه کار می کند ؟

کاپ قاعدگی کوچک و انعطاف پذیر از لاستیک سیلیکون یا لاتکس ساخته شده است. به جای اینکه جریان شما را جذب کند، مانند یک تامپون یا پد، آن را می گیرد و جمع می کند. جهت بیشتر شدن اطلاعات درباره اینکه کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم اینجا را کلیک کنید.

 

درست قبل از شروع قاعدگی، کاپ قاعدگی را محکم تا کنید و آن را مانند یک تامپون بدون اپلیکاتور وارد کنید. اگر درست استفاده شود، نباید آن را احساس کنید. این شبیه به قرار دادن دیافراگم یا حلقه ضد بارداری در محل است.

 

کاپ شما بهار باز می شود (ممکن است ابتدا لازم باشد آن را بچرخانید) و روی دیواره های واژن قرار گیرد. برای جلوگیری از نشت یک مهر و موم تشکیل می دهد. سپس خون به سادگی داخل کاپ می چکد.

 

برخی از انواع یکبار مصرف هستند، اما اکثر آنها قابل استفاده مجدد هستند. برای از بین بردن آن، ساقه را که از پایین بیرون زده است را بیرون بکشید و پایه را فشار دهید تا مهر و موم آزاد شود. سپس فقط خالی کنید، با آب و صابون بشویید و تعویض کنید. در پایان چرخه خود، می توانید کاپ خود را در آب جوش استریل کنید.

 

مانند هر محصول دیگری برای دوره خود، می توانید آنها را به صورت آنلاین یا بدون نسخه از خواربارفروشی ها و داروخانه ها خریداری کنید.

 

آیا آنها در راهرو مراقبت زنانه جدید هستند؟

کاپ های قاعدگی در واقع از دهه 1930 وجود داشته است، اما آمریکا در رسیدن به آن کند بود. اولین کاپ قاعدگی برای استفاده در ایالات متحده در سال 1987 ساخته شد. از آن زمان، چندین کاپ دیگر تولید شده است که از مواد مختلف از لاستیک گرفته تا سیلیکون ساخته شده اند.

 

طرفداران کاپ قاعدگی

سازگار با محیط زیست و کیف پول است. یک کاپ قابل استفاده مجدد که 30 تا 40 دلار قیمت دارد می تواند تا 10 سال دوام بیاورد. این به معنای ضایعات کمتر در محل های دفن زباله و پول کمتر در طول زمان است. اگرچه این مزایا در مورد برندهای یکبار مصرف صدق نمی کند.

 

می توانید آن را به مدت 12 ساعت نگه دارید. تامپون ها هر 4 تا 8 ساعت بسته به جریان شما باید تعویض شوند. اما کاپ ها می توانند مدت بیشتری در آن بمانند، بنابراین برای محافظت در طول شب خوب هستند. و هنگامی که هوس کردید آن را وارد کنید، دیگر نیازی به پوشیدن پد پشتیبان یا آستر نیست.

 

از اینکه این مقاله از همسرتایم را مطالعه کردید متشکریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *