نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

خانه بدون خرابکاری در بودجه newkerala.com # 7556

[ad_1]

دهلی نو ، 13 ژانویه: بازسازی خانه شما کار دشواری است و انجام آن ممکن است ماه ها به طول انجامد ، به خصوص اگر کار 9 تا 6 شغل داشته باشید. اما با هوشمندی و بدون خرید چیزهای گران قیمت ، خانه شما می تواند تغییر شکل مناسبی پیدا کند. ، فقط با افزودن چراغ ها و آینه ها ظاهر پیچیده تری به آن می بخشد. هینا جین ، مشاور ارشد طراحی ، WoodenStreet روش ها و موقعیت هایی را که می توانید آینه ها را در آن قرار دهید تا فضای شما را مجلل تر کند توضیح می دهد.

آینه

چراغ ها آینه تنظیمات رایگان دکوراسیون منزل در بودجه

اگر بخواهید با بودجه کم چیزی جذاب ایجاد کنید ، آینه هرگز در خانه نمی تواند کافی باشد. این خانه دارای اتاق های مختلفی است که می توان آنها را با سایه ای از آینه ها و چراغ ها جایگزین کرد.

اتاق نشیمن – آینه ای بخرید که اندازه آن بزرگ باشد و دارای یک خط حاشیه ای حجیم باشد. یک رنگ روشن یا مطابق با دکوراسیون منزل انتخاب کنید. اتاق نشیمن فضای زیادی برای یک آینه بزرگ دارد ، اما جایی را پیدا کنید که پنجره در مرکز آن باشد. آینه را با دقت قرار دهید و هر آنچه را که برای چشم غیر ضروری است بردارید. این امر باعث افزایش تقارن اتاق و ایجاد توهم سالن می شود.

اتاق ناهار خوری – اتاق های ناهار خوری معمولاً از آینه ها پذیرایی نمی کنند اما اگر به آن فکر کرده اید ، یک آینه با شکل مربع شکل تهیه کنید که به خوبی با آشپزخانه سازگار باشد. اگر در آشپزخانه خود یا در نزدیکی آن میز ناهار خوری دارید ، استفاده از آینه در کنار میز یا کمد مناسب تر خواهد بود. آینه در هنگام صرف شام تأثیر افراد بیشتری را ایجاد می کند.

اتاق خواب – اتاق خواب مناسب ترین مکان برای آویز آینه است. اکنون انتخاب نوع آینه متناسب با اتاق خواب شما به اندازه اتاق و فضای موجود بستگی دارد. اگر اتاق جادار است ، می توانید یک آینه گرد با شکل رنگی روی دیوار پشت تخت خود انتخاب کنید.

اگر اندازه اتاق شما کوچک است ، یک آینه با اندازه متوسط ​​بیاورید و آن را نزدیک پنجره قرار دهید ، که نور را در اتاق پخش می کند.

راهرو – معقول است که آینه را در راهرو یا لابی آویزان کنید ، اما به روشی هنری. به سراغ مجموعه ای کوچک از آینه ها در اشکال متقارن بروید و فوراً راهرو شما را تکمیل می کند.

چراغ

عملکرد یک نور بسیار مهمتر از آن است که ما فکر می کنیم ، زیرا هر دکور و تصویری که در خانه خود تصمیم بگیرید از آن استفاده کنید ، تا زمانی که روشنایی نباشد ، فضای داخلی شما مطابق استاندارد نخواهد بود. بنابراین ، روشنایی نقش اصلی را در برجسته سازی آنچه پشت در است ، بازی می کند.

اتاق نشیمن – چراغ های سقفی معمول در منزل شما فقط با یک درخشش کمرنگ بر مبلمان تأکید می کنند ، در حالی که اگر تمرکز خود را روی نور محیط مانند چراغ رومیزی ، چراغ دیواری یا چراغ آویز بگذارید ، پس از آن مانند یک چراغ نقطه ای عمل می کند و بر کمال دکوراسیون شما تأکید می کند. دلیل اصلی انتخاب نور مناسب این است که هر گوشه از خانه را روشن نمی کند ، بلکه تأثیر فضای سازمان یافته را برای هر فرد خارجی ایجاد می کند.

برای اتاق نشیمن ، درست در گوشه گوشه فن سقف ، چند چراغ آویز مانند لوستر یا چراغ های ظریف انتخاب کنید. این نور مبلمان را با سایه های زرد و نارنجی جبران می کند ، به طوری که فضای شما مانند یک هتل بوتیک لوکس به نظر می رسد.

اتاق ناهارخوری – این جایی است که نور بیشترین نیاز را دارد و مردم دقیقاً برعکس عمل می کنند زیرا فکر می کنند این هزینه غیرضروری است. اما این اصلاً درست نیست ، زیرا نور باعث روشن شدن کل منطقه غذاخوری شده و لذت بردن از نوشیدنی و غذا را راحت می کند. اگر یک اتاق ناهار خوری جداگانه دارید ، پس بر روی چراغ های دیواری تمرکز کنید که فضای سرسبزی را در منطقه ایجاد می کنند. اگر میز آشپزخانه و غذاخوری بهم پیوسته دارید ، برخی از لامپ های کف را انتخاب کنید که مکمل کابینت آشپزخانه و میز غذاخوری هستند. خودتان تفاوت سازمان قبل و بعد از تحول را خواهید دید. این مزیت اضافی نور مناسب و هوشمند است که از طریق سطوح بازتابنده به نور نفوذ می کند و ظاهری را طبقه بندی می کند که فضا را طبقه بندی می کند.

اتاق خواب – چراغ های اتاق خواب باید بسیار دقیق انتخاب شوند ، زیرا منطقه شخصی را مشخص می کند. سعی کنید اتاق خواب خود را مرتب نگه دارید تا چراغ ها تأثیر جنبشی بر دکوراسیون فضا داشته باشند ، که به نوبه خود منطقه منظم و نامرتب را ترسیم می کند. بسیار مهم است که منبع نور را نزدیک به دیوارها نگه دارید تا نور پراکنده شود.

در حال حاضر یک منبع نور محیط در اتاق خواب شما وجود دارد – چراغ میز کنار. اما برای نور کم و فضای مرتب باید چند چراغ آویز قرار دهید.

دالان – راهرو پربازدیدترین فضای خانه است ، زیرا اتاقهای خانه را به هم متصل می کند. با این وجود ، ما بدترین روشنایی را در راهرو قرار می دهیم ، زیرا از نظر تصرف تقریباً خالی است ، اما نباید باشد. چند لامپ دیواری پیچیده و طراح خریداری کنید که مکان را دگرگون می کند.

هر خانه جزئیات خاص خود را دارد ، اما این بدان معنا نیست که شما باید همیشه بی نظم و نامرتب بمانید. چراغ ها و آینه ها توانایی ارائه خانه شما را به شکلی شیک تر دارند. به هر حال ، اتاق ها باید با مبلمان مختلف نظیر کابینت و کشو یا کمد مرتب شوند. (با Puja Gupta می توانید در [email protected] تماس بگیرید)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *