نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

حمایت از همسالان ممکن است برای نوجوانان مبتلا به اضطراب مفیدتر باشد newkerala.com # 10431

[ad_1]


نیویورک ، 18 ژانویه: بر اساس یک مطالعه جدید ، از هر سه والدین ، ​​یک نفر به شدت از مدارس پشتیبانی می کند که دارای برنامه های بهداشت روان هستند.
این مطالعه نشان داد که تقریباً از هر پنج نوجوان یک نفر علائم اختلال روانی مانند افسردگی یا اضطراب را دارد و خودکشی دومین علت اصلی مرگ در بین نوجوانان است.

اما ممکن است اولین شخصی که یک نوجوان به او اعتماد دارد همیشه بزرگسال نباشد – آنها ممکن است ترجیح دهند با نوجوان دیگری صحبت کنند.

سارا کلارک از دانشگاه میشیگان در ایالات متحده گفت: “همسالان می توانند از نوجوانانی که با مشکلات عاطفی دست و پنجه نرم می کنند حمایت ارزشمندی ارائه دهند.”

کلارک اضافه کرد: “برخی از نوجوانان ممکن است نگران باشند که والدین آنها واکنش زیادی نشان دهند یا اینکه آنچه را که از سر گذرانده اند درک نکنند. معلمان و مشاوران مدرسه نیز ممکن است زمان محدودی برای گفتگو با دانش آموزان در میان مسئولیت های دیگر داشته باشند.”

طبق نظرسنجی سلامت ملی بیمارستان کودکان CS Mott در پزشکی میشیگان ، سه چهارم والدین در یک نظرسنجی جدید ملی معتقدند که همسالان بهتر از معلمان یا مشاوران مدرسه چالش های نوجوانان را درک می کنند.

اکثریت همچنین موافقند که رهبران حامی شریک مدرسه نوجوانان بیشتری را ترغیب می کنند تا در مورد مسائل بهداشت روانشان با کسی صحبت کنند.

این بررسی نشان داد که 38 درصد معتقدند اگر نوجوان آنها با مشکل بهداشت روانی دست و پنجه نرم می کند ، احتمالاً نوجوان آنها با یک رهبر پشتیبانی شریک صحبت خواهد کرد و 41 درصد والدین می گویند که نوجوانشان امکان استفاده از این گزینه را دارد. .

21٪ دیگر اظهار داشتند که بعید است فرزندشان از مشاور همتای خود حمایت کند.

گزارش نظرسنجی نماینده ملی شامل پاسخ 1000 والدین نوجوان بین 13 تا 18 سال در مورد دیدگاه آنها در مورد برنامه ها به عنوان رهبران حمایت از همسالان است.

حمایت از همسالان ممکن است برای نوجوانان مضطرب مفیدتر باشد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *